Düzce Üniversitesi Medya topluluğu Sokak Hayvanlarının İmdadına Yetişiyor

Düzce Üniversitesi Medya topluluğu Sokak Hayvanlarının İmdadına Yetişiyor
19.12.2016 - 16:51
2044

Düzce Üniversitesi Medya topluluğu Projelere Tam Gaz Devam Ediyor.

 

 

Düzce Üniversitesi Medya Topluluğu tarafından Bir Kap Su Bir Kap Mama Adı Altındaki Projede Sokak Hayvanlarına Bu Kış Günlerinde Yardımda Bulundular. Medya Topluluģu Genel Sekreteri Zeynep Bal ’’Doğayı birlikte paylaştığımız hayvanların, doğanın dengesinin korunmasında önemli bir yeri olup, doğa, bütün hayvanların denge içinde yaşamasıyla güzelliğini herşeye rağmen devam ettirmektedir. İnsanoğlunun aymaz davranışları ve bilinçsizce müdahaleleri ile bazı hayvanların soylarının tükendiği ve bazılarının ise tükenmeye yüz tuttuğu izlenmektedir. Bu durum, hayvanların korunması için bazı ek tedbirlerin alınmasını ve hiç vakit geçirilmeden ortak hareket edilmesini zorunlu hale getirmektedir. Kışın köpekler 17 saat kediler ise 6 saat aç kalırsa donarak ölürler.

 

 

Bir çok sokak hayvanı maalesef bu mücadeleye yenilecekler. Bir nebze de olsa onlara destek olup onların yaşama tutunması içim uğraştık çünkü bu dünyayı onlarla paylaşıyoruz. Burası bizim olduğu kadar onların da evi, hayvanlarla birlikte, hepimizi misafir eden doğayı da korumamız şart. Bu farkındalığı yaratmak için çalıştık. Haydi şimdi bir kapta sen koy kapına.’’diye konuştu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız