Vali Dağlı yaralı asker için açıklama yaptı

Vali Dağlı yaralı asker için açıklama yaptı
17.12.2016 - 19:21
1419

  Düzce Valisi Zülkif Dağlı, bu sabah Kayseri’de gerçekleştirilen hain terör saldırısında yaralan Düzceli asker Serdar Çiçekli’nin durumunun iyi olduğunu bildirerek, “ bu hainlere millet devlet olarak geçit vermeyeceğiz” dedi.

Bu sabah Kayseri'de çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan halk otobüsüne yapılan bombalı saldırıda Düzceli asker Serdar Çiçekli yaralanmıştı. Vali Zülkf Dağlı Serdar Çiçekli’nin Kayseri’ye giden babası ile görüştüğünü söyleyerek askerimizin durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Vali Dağlı, “ Başımız sağ olsun, şehitlerimiz yaralılarımız var. Düzce’den de Beyköy’den Serdar kardeşimiz yaralandı. Babasını aradım, durumunun iyi olduğunu söyledi. İnşallah kısa zamanda taburcu olur. Buna da şükür diyoruz ama ülkemiz terörün yağması altında. Bunlara millet olarak, devlet, hükümet olarak geçit vermeyeceğiz.Mücadelemiz devam edecek.” Dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız