Kamulaştırma Toplantıları Devam Ediyor

Kamulaştırma Toplantıları Devam Ediyor
17.12.2016 - 19:20
1528

 Düzce Belediyesi tarafından çevre ve bağlantı yolları projesi devam ediyor. Kısa bir süre önce açılışı yapılan Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminaline bağlanan Haydar Gördebil caddesindeki genişletme çalışmalarından sonra bu kez de bu caddeye bağlanan Mimar Sinan caddesinde genişletme çalışmaları başlatıldı. Bunun için, caddeye cepheli Fettah Bey Tarlası olarak bilinen alandaki iki blok için toplantı yapıldı.

 Düzce Asarsuyu Deresi kenarında tek şerit olarak trafik akışı sağlanan Mimar Sinan caddesi genişletilecek. Söz konusu caddenin Haydar Gördebil caddesine bağlanan kısmında Fettah Bey tarlası olarak bilenen bloklarda Şehit Yalçın Sokak mevkiindeki 2 bloktaki 32 daire kamulaştırması Düzce belediyesi Meclis salonunda  gerçekleştirildi. Kamulaştırma koşullarına yönelik olarak yapılan toplantıya Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güney, Mesude Özcan ve kamulaştırma birimi personeli ile mülk sahipleri katıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız