Düzcede Öksüz alarmı

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında aranan, 15 Temmuz darbe girişiminin planlayıcısı, terör örgütünün üst düzey yetkili ismi Adil Öksüz’ün yakalanması için Çilimli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma başlattı.

Düzcede Öksüz alarmı
7.12.2016 - 17:53
1296

Öksüz’ün Düzce’nin köylerinde saklanma ihtimaline karşın jandarma ekipleri köylerdeki kahvehane, cami gibi toplu kullanım alanlarının cam ve duvarlarına Adil Öksüzün girebileceği kılıklarda fotoğrafların bulunduğu afişler astı.

15 Temmuz Darbe girişimi planlayıcısı ve FETÖ Terör Örgütü üst düzey yöneticisi olarak aranan Adil Öksüz için Düzce Jandarma Komutanlığı ekipleri de teyakkuza geçti. Adil Öksüz’ün Düzce’nin köylerinde olma ihtimaline karşı Çilimli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri köylerde ortak kullanım alanlarında, cami, kahvehane gibi yerlerin duvar ve camlarına Adil Öksüz ün girebileceği varsayılan kılıklarda fotoğrafların yer aldığı afişleri astı.

Ekiplerin gece boyu süren mesaisinde Köylerin tamamına afişler asılarak Terör Örgütü Yöneticisi ve darbe girişimi planlayıcısı Adil Öksüz’e karşı vatandaşlar uyarıldı.

Çilimli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ayrıca vatandaşları da Adil Öksüz’ün görülmesi halinde güvenlik güçlerine haber verilmesi için uyarılarda bulundular. 

Jandarma ekipleri ayrıca, vatandaşların ulaşabileceği çağrı numarası olan 112 acil başvuru numarasını tanıtan afişler de asarak vatandaşlara bilgi verdiler.