Cuma’dan Beri Kayıp Olan Kızının Hayatından Endişe Ediyor

Cuma’dan Beri Kayıp Olan Kızının Hayatından Endişe Ediyor
30.11.2016 - 16:51
7925

Akçakoca Çuhallı camiinin tuvalet temizliğini yaparak evini geçindirmeye çalışan Mehmet Bener, Cuma gününden beri kayıp olan kızının hayatından endişe duyduğunu belirterek, Devlet yetkililerinin kendisine yardım olmasını istiyor.

 

Aralık 2015’te Devlet tarafından evinden alınarak Düzce’deki Fehmi Öney Sevgi evinde barındırılan E.B, Cuma günü yurttan servisle götürüldüğü Konuralp Çok Programlı Meslek Lisesi önünden kaçarak gözden kayboldu.

Akçakoca’da komşuları tarafından cinsel istismara uğramıştı

Geçtiğimiz sene komşuları tarafından cinsel istismara uğrayan 15 yaşındaki E.B’nin şikâyeti üzerine gerekli kovuşturmalar yapılmış ve sanıklar cezaevine atılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde görülen mahkemede ise 4 sanık, 23’er yıl ağır hapis cezaları ile 24’er bin lira da adli para cezası ile cezalandırılmıştı.

Baba: Kız çocuğumun psikolojisi çok bozuktu

Başına gelen olayların etkisinden kurtulamayan mağdure kız çocuğu E.B, kendi isteği ve devletin yardımıyla, Düzce merkezdeki Süha Öney Sevgi evinde barındırılırken, okulunda başarılı olan çocuğun ara sıra Akçakoca’daki baba evine izinle geldiği de belirtildi.

Baba Mehmet Bener, kızı E.B’nin her gün servis aracılığıyla kaldığı yurttan Konuralp’teki Çok Programlı Meslek Lisesine eğitim görmeye gittiğini, Cuma günü E.B’nin servis aracından indikten sonra, okula girmek yerine okuldan uzaklaştığını söyledi.

Baba Yener, bu görüntülerin okulun güvenlik kamerasından kendisine izletildiğini de sözlerine ekledi.

İstismar olayının ardından annesi hayatını kaybetti

Baba Mehmet Bener, istismar hadisesinden sonra eşinin de hayatını kaybettiğini söyledi. Suya yanlışlıkla tuz ruhu karıştırarak ölen eşinin, kızının acısına dayanamayarak intihar etmiş olabileceği şüphesini de dile getiren Bener, kızı E.B’nin de annesinin ölümüne kendisinin sebep olduğuna inandığını sözlerine ekledi.

Yurda girdikten sonra başını da kapattı

Acılı baba Mehmet Yener, istismar mağduru kızı E.B'nin başının açık olduğunu ifade ederken, yurda alındıktan sonra ise başını kapattığını söyledi.  

Babanın feryadı: Kızımın hayatından endişe duyuyorum

Cuma gününden beri kayıp olan kızı için gözyaşlarına boğulan baba Mehmet Bener, kızının başına gelen kötü olay nedeniyle psikolojisinin bozuk olduğunu söyledi.

 Kızının sürekli olarak kendisini yurttan alması için yalvardığını ifade eden gözü yaşlı baba Baba Mehmet Bener, kızının kaçırılmış ya da kandırılmış olma ihtimalleri olduğunu da belirtti.

İki küçük erkek çocuğu daha olduğunu, onlara kısıtlı imkânlarla hem annelik hem de babalık yaptığını söyleyen Mehmet Bener, ‘’kızımın bir an önce bulunması için Devlet yetkililerinden yardım istiyorum’’ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Can Mercan
    Can Mercan
    3.04.2021 18:41

    Bu çocuğa kim cinsel istismarda bulunmuşsa ve annesinin intiharına kim sebep olmuşsa zaten cezasını bulacaktır.. ama diğer yandan bunu yapan cani ve sapkın ruhlu bireylerin toplumdan tecrit edilmesi için İFŞA edilmeleri şart. cennet kapısını aralamak isteyen nice MÜMİN BİREY(!!!!) umreye gitme gösterişlerinden vazgeçip böyle zor durumdaki ailelere yardım edecek bilinçte olsalar keşke.. biraz fıkıh okusa insanlar, biraz dönüp yaşadıkları topluma baksalar.. çok değil 3 mahalle uzağına baksa yine yeter.. ne yardıma muhtaç insanlar olduğunun farkına varıp yaşadıkları dini hatırlarlar BELKİ!!!! tabi bunun için önce okumak, sonra araştırmak ve en önemlisi BİLİNÇLİ olmak gerek.. YAZIK.. toplumun çöküşünü görmek ve herkesin sessizliğine şahit olmak daha da ACINILASI bir durum.. kötüyüz ve daha da kötüye doğru hızla yol alıyoruz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız