O anları ölümsüzleştirdiler...

Geçtiğimiz hafta başında Manisa’da resmi nikahları gerçekleşen çift bu fotoğrafları çektirmek için geliş ve gidiş olmak üzere toplam Bin 129 kilometre kat ederek hayallerini gerçekleştirmenin heyecanını yaşadılar. Genç çiftler Abant’a yağan kar ve muhteşem göl manzarasında gelinlik ve damatlıklarıyla fotoğraf çektirerek o anları ölümsüzleştirdiler.

O anları ölümsüzleştirdiler...
19.11.2016 - 14:59
5584

 Manisa ilinde serbest meslekle uğraşan Ziğnet Korucu ile Erdem Çağatay Korucu, Bolu’nun ve ülkemizin en güzel tabiat merkezlerinden biri olan Abant’ta gelinlik ve damatlıklarıyla resim çektirmenin bu güne kadar hep hayalini kurdular.

Geçtiğimiz hafta başı nikahları kıyılan genç çift, Abant’ta kar yağdığı haberini alır almaz hemen balayını geçirmek için bölgedeki bir otelde rezervasyon yaptırarak 563 kilometre yol yaparak tabiat merkezine geldiler.

Ayaklarının tozuyla o anları ölümsüzleştirmek isteyen Korucu çifti, muhteşem göl ve kar manzarasında gelinlik ile damatlıklarıyla muhteşem pozlar vererek, ortaya böylesine güzel sanatsal fotoğraflar çıkartmış oldular. Genç çiftler; “Hayalimizde hep Abant’ta kar ve göl manzarasına karşı evlilik resmi çektirmek vardı.

Nikahımız yapıldıktan sonra hava raporlarına baktığımızda Abant’a kar yağdığını görünce hemen bölgedeki bir otelden balamız için yer ayırttırdık. Her yıl evlilik yıl dönümüzde Abant’a gelme kararı aldık. Böylesine güzel bir doğa olayı hiçbir ülkede yoktur. Çok mutluyuz” dediler. Genç çiftler gidiş geliş olmak üzere bu fotoğraflar için Bin 129 kilometre de yol kat etmek zorunda kaldılar. Genç çiftlerin bu güzel anları KS Fotoğraf sahipleri Serkan Erkan, Koray Yılmazdemir ve ekibi tarafından ölümsüzleştirilmiştir.

Kaynak: Bolu olay gazetesi