AK Gençler, Afyon’da Gelişim Kampına Katıldı

AK Parti Düzce Gençlik Kolları, Afyonkarahisar’da 3 günlük gelişim kampına katıldı. Kampa Düzce’den 19 kadın gençlik kolları üyesi katıldı.

AK Gençler, Afyon’da Gelişim Kampına Katıldı
6.11.2016 - 19:32
1349

 AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından gençlere yönelik gelişim kampı düzenlendi. Türkiye genelinde tüm illerin katıldığı kampa Düzce Gençlik Kolları bayan üyeleri katıldı. AK Parti Düzce İl Başkanlığı önünden kaldırılan otobüsle Afyonkarahisar’a giden Gençlik Kolları üyeleri, 3 gün süren olan kampta AK Parti Vizyonu, Dış Politika, Tarih Şuuru ve Siyasi Bilinç ile ilgili konularda derslere girdi. Kampa; Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ar-Ge Birim Başkanı Prof. Dr. Nükhet Hotar özel konuk oldu.

Düzce’deki kafilenin başında giden AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Bedia Başar, “ Daha önce erkek üyelerimiz Kızılcahamam’da gelişim kampına katılmıştı. AK Parti Gençlik Kolları bayan üyeleri olarak bizler de Afyonkarahisar’da kampa alındık. Kamp, hem eğitim hem de kaynaşma açısından çok yararlı oldu. Siyasi, tarihi ve güncel konular hakkında önemli bilgileri not ettik” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız