Moda Optik’in Açılışını İlçe Protokolü Birlikte Yaptı

Moda Optik’in Açılışını İlçe Protokolü Birlikte Yaptı
27.10.2016 - 14:47
6709

Akçakoca’nın 3. gözlükçüsü ‘’Moda Optik’’ protokol mensuplarının hayır dualarıyla açıldı.

 

Saat 11.00’de yapılan gözlük dükkânı açılışına İlçe Kaymakamı Mehmet Özer, Askerlik Şubesi Başkanı Savaş Karataşlı, İGM Başkanı Dursun Çakır, İlçe Müftüsü Mehmet Taşçı, Belediye başkan yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk katıldı.

ATSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant ve bazı STK mensuplarının da açılışında yer aldığı Moda Optik gözlük mağazasının açılışı öncesinde, İlçe Müftüsü Mehmet Taşçı dualar okudu.

Moda Optik’in açılış kurdelesini Kaymakam Mehmet Özer, Müftü Mehmet Taşçı ve belediye başkan yardımcısı Suat Madenci birlikte kesti.

Açılış sonrasında çeşitli ikramların da takdim edildiği gözlükçü dükkânını gezen protokol heyeti, işyeri sahibi Turgay Bayram’dan gözlüklerle ve optik teknolojisiyle ilgili bilgiler aldılar.

4 yıllık Kamu Yönetimi öğrenimi alan ve ardından 2 yıllık optisyenlik ön lisans bölümünden mezun olan Akçakocalı gözlükçü Turgay Bayram, dükkânına koyduğu son teknolojiye uygun alet ve gereçlerle ilgili bilgiler verdi.

Moda Optik’in sahibi Turgay Bayram, dükkânın açılışıyla ilgili olarak basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 4 yıldır İstanbul Kadıköy’de optisyenlik yaptığını, her markada ve her bütçeye uygun gözlük çeşitleriyle kendi memleketi olan Akçakoca’da hizmet vermeyi tercih ettiği için Akçakoca’da gözlük dükkânı açtığını söyledi.