Mustafa Taşkesen Düzce Valisi Oldu

Ali Fidandan boşalan Düzce Valiliği görevine,Merkez Valisi Mustafa Taşkesen atandı.

Mustafa Taşkesen Düzce Valisi Oldu
29.08.2016 - 18:15
4750

 Cuma günü yayınlanan Resmi Gazete Kararları ile Milli Savunma Bakanlığına Müsteşar olarak atanan Eski Düzce Valisi Ali Fidan'ın yerine Eski Mardin Valisi Mustafa Taşkesen atandı.

Mustafa Taşkesen yarın sabah saatlerinde Düzce'ye gelerek valilik görevine başlaması bekleniyor.

 Yeni Düzce Valisi Mustafa Taşkesen Kimdir?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Emniyet Genel Müdürlüğü Dernekler Denetleme Grup Başkanlığı, Nurdağı Kurucu Kaymakamlığı, Şirvan, Palu Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Eğitim Daire Başkanlığında Şube Müdürlüğü Mülkiye Müfettişliği yaptı. 7 Mart 2007 tarihinde Giresun Valiliğine atanmıştır. İçişleri Bakanlığının 10 Haziran 2009 tarihli 10030 numaralı yazısı ve Bakanlar Kurulunun 11 Haziran 2009 tarihli kararıyla Tunceli Valiliği görevine atanmıştır. 3 Ağustos 2012 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan valiler kararnamesi ile Tokat Valisi olarak atanmıştır. 23 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan valiler kararnamesi ile Mardin valiliğine atanmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır. 19 Şubat 2015 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan valiler kararnamesiyle Merkez Valiliği’ne atanmıştır. Düzce Valisi Ali Fidan'ın Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarlığına atanmasının ardından 30 Ağustos 2016'da yayınlanacak olan Resmi Gazete'de Mustafa Taşkesen Düzce'ye geçici olarak atanacaktır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız