FETÖ’ye bağış yapanların ihbar edilmesi istendi

FETÖye himmet, yardım bağış, zekat adı altında para toplayan kişileri valilik, kaymakamlık ve emniyet müdürlüklerine ihbar etmesini istedi.

FETÖ’ye bağış yapanların ihbar edilmesi istendi
27.07.2016 - 06:25
3057

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği, kendisine bağlı odalara gönderdiği genelge ile örgüte himmet, yardım bağış, zekat adı altında para toplayan kişileri valilik, kaymakamlık ve emniyet müdürlüklerine ihbar etmesini istedi.

  Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sonrası birçok kamu kurum ve kuruluşunda yürütülen çalışmalar kapsamında çok sayıda kamu çalışanı görevden uzaklaştırıldı. Kamuda FETÖ, operasyonları sürerken esnaf odaları da bağlı olduğu birliklere genelge gönderildi.

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (DESOB) bağlı olduğu birliklere gönderdiği genlgede “değerli esnaf ve sanatkarlar, Türkiye Cumhuriyeti’nin kalbine hançer sokan FETÖ terör örgütünün ülkemize, demokrasimize güvenlik güçlerimize ve kahraman halkımıza dünyada bilinen sistemlerin dışında her türlü hileyi, ihaneti biraraya getirerek hepinizin gözleri önünde cereyan etmektedir. Çevrenizde (cemaat adı altında) bu örgüte himmet, yardım bağış, zekat adı altında para toplayan kişileri valilik, kaymakamlık ve emniyet müdürlüklerine ihbar etmeniz devletimize vereceğiniz en büyük katkı olacaktır. Konunun  önemini odanız aracılığıyla tüm esnaf ve sanatlarımıza duyurulmasını rica ederiz.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız