Cumhurbaşkanı Tamam Deyinceye Kadar Nöbete Devam

15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı tüm ülke sathında vatandaşların tepki vermesi ve sokaklara sahip çıkarak darbecileri püskürtme eylemleri, Türkiyenin her yerinde olduğu gibi Akçakocada da tutulan demokrasi nöbetleriyle devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Tamam Deyinceye Kadar Nöbete Devam
23.07.2016 - 13:03
1797

 

 

15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı tüm ülke sathında vatandaşların tepki vermesi ve sokaklara sahip çıkarak darbecileri püskürtme eylemleri, Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Akçakoca'da da tutulan demokrasi nöbetleriyle devam ediyor.

 

 

 

Bu tarihi günlerde Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca Cumhuriyet meydanında toplanan vatandaşlara bir konuşma yaparak, demokrasiye sahip çıkma kararlılıklarından ötürü  teşekkür etti.

 

 

Demokrasi nöbetine başlanmasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen, Cumhuriyet meydanında toplanma kararında ısrarlı olan ve sayısı her geçen gün artan Akçakocalılara yönelik olarak ilk defa konuşan Başkan Yemenici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tamam  deyinceye kadar demokrasi nöbeti tutmaya devam edileceğini de sözlerine ekledi.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız