Akçakocada Tur Otobüsü Lüks Otomobili Çizdi

Akçakocada içinde 40ın üzerinde turist olan ETS firmasına ait tur otobüsü, Merkez çarşıda virajı alırken, lüks bir otomobili çizdi. Maddi hasarlı kaza, tarafların kendi aralarında tuttukları raporla tatlıya bağlandı.

Akçakocada Tur Otobüsü Lüks Otomobili Çizdi
18.07.2016 - 13:55
3709

 

Akçakoca'da içinde 40'ın üzerinde turist olan ETS firmasına ait tur otobüsü, Merkez çarşıda virajı alırken, lüks bir otomobili çizdi. Maddi hasarlı kaza, tarafların kendi aralarında tuttukları raporla tatlıya bağlandı.

 

 

Türkiye'nin en büyük turizm firmalarından biri olan ETS Tur'a ait büyük otobüs, Akçakoca Cumhuriyet meydanında bulunan park alanına girmek üzere virajı aldı.

 

 

Virajı dönerken yol kenarında park halinde bulunan lüks bir aracı çizen tur otobüsü şoförü, daha sonra diğer aracın sahibiyle bir araya gelerek kazayla ilgili rapor tuttu.

 

 

Tutulan raporun ardından olay tatlıya bağlanırken, olaya tanık olan Akçakocalı vatandaşlar tur otobüsünün park yapması ve turistlerin ilçeye rahatça gezmeleri için yardımcı oldular.  

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Sait inceoğlu
    Sait inceoğlu
    3.04.2021 18:41

    kaza adı üzerinde olduğu gibi kazadır hiç kimse isteyerek kaza yapmaz önemli olan insan canına zarar gelmemesidir maddi Şeyler Herzaman yerine gelir olay tatlıya bağlanmıştır güzel bir şekilde. ETS tur firma yetkilileri bütün olan hasarı en ince ayrıntısına kadar karşılamış ilgilenmiştirler önemli olan karşılıklı sevgi saygıdır ETS tur firmasına yetkililerine teşekkür ederim ilgileri alakaları için

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız