Akçakoca Halkı Darbecilere Karşı Tek Ses Tek Yürek Olacak

Dün gece saatlerinde yaşanan askeri darbe girişimlerine karşı, bir bütün olarak protesto etkinlikleri yürüten Akçakoca, bugün saat 19.00da yeni bir etkinliğe daha imza atacak.

Akçakoca Halkı Darbecilere Karşı Tek Ses Tek Yürek Olacak
16.07.2016 - 16:41
2102

 

Dün gece saatlerinde yaşanan  askeri darbe girişimlerine karşı, yek vücut olarak protesto etkinlikleri yürüten Akçakoca, bugün saat 19.00'da yeni bir etkinliğe daha imza atacak.

 

 

Akçakoca Kaymakamı Mehmet Özer ve Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici'nin öncülüğünde bir araya gelecek olan tüm darbe karşıtı Akçakocalılar, iki çarşı arasında gerçekleştirecekleri yürüyüşün ardından, dün geceden itibaren hayatlarını kaybetmiş ''demokrasi şehitleri'' için Merkez çarşıda gıyabi cenaze namazı kılacak.

 

 

Saat 19.00'da Çuhallı çarşısındaki kapalı spor salonun önünden başlayacak olan "Darbeye Karşı Birlik, Beraberlik ve Demokrasi Yürüyüş'ne vetendaşların sadece Türk bayraklarıyla katılmaları özellikle istenirken, yürüyüşün belli aşamalarında Kaymakam Özer ve Başkan Yemenici'nin birer konuşma yapacağı belirtildi.

 

 

Akçakoca belediyesinin internet sitesinden duyurusu yapılan etkinlik ise şu şekilde yayımlandı:

 

 

 DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Bu akşam saat 19 : 00'da Kapalı Spor Salonu önünden başlayarak "Darbeye Karşı Birlik, Beraberlik ve Demokrasi Yürüyüşü"yapılacak olup Cumhuriyet meydanında son bulacak olan yürüyüş sonrası, Akçakoca İlçe Kaymakamı Mehmet Özer ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici bir konuşma gerçekleştireceklerdir. Yapılan konuşmaların akabinde şehitlerimiz için gıyabi cenaze namazı kılınacaktır.

 

Tüm halkımızı yürüyüşe Türk Bayraklarıyla bekliyoruz.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız