Her şey vatandaşın huzuru için!

Bayramı insanların huzur içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri mesai saati gözetmeksizin çalışıyor.

Her şey vatandaşın huzuru için!
10.07.2016 - 08:23
1720

Bayramı insanların huzur içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri mesai saati gözetmeksizin çalışıyor. İnsanların huzuru için yapılan huzur uygulamasında araçlar didik didik arandı.

 9 günlük Bayram tatili nedeniyle karayollarında araç yoğunluğu yaşanıyor. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından da vatandaşların karayollarında daha güvenli ulaşım sağlamaları için uygulamalar yapmaya devam ediyorlar. D-100 Karayolu üzerinde Trafik Şube Müdürlüğü, Asayiş Müdürlüğü ve terör Şubesi ekiplerinin katılımıyla ortak bir uygulama yapıldı.

Uygulamada trafik ekipleri daha güvenli bir ulaşım sağlanabilmesi için kural ve evrak kontrolü yaparken terör ekipleri ise araçları arayarak herhangi bir eylem yapılmasına karşı tedbir aldılar.7/24 görev başında olan polis ekipleri tarafından bayramın huzurlu bir şekilde geçmesi için huzur uygulamasında çok sayıda araç ve vatandaş denetlendi. Ekipler tarafından şüphelenilen araçlar ve insanlar arandı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından edinilen bilgilere göre bayram tatili boyunca çeşitli uygulamalar yapılarak vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlanacağı öğrenildi. İstanbul ve Ankara gibi iki metropol şehrin ortasında yer alan Düzce’de yapılan polis uygulamaları ise vatandaşlar tarafından takdir topluyor. İstanbul ve Ankara’da yapılan terör saldırıları sonrasında onlarca yurttaşın hayatını kaybetmesi sonucu ülke genelinde emniyet müdürlüğü ekipleri görev başında vatandaşların güvenliğini sağlamaya devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız