PTT birbirine girdi!

Büyük Cami karşısında bulunan PTT merkez binasında mesai sonunda kavga çıktı.Kavgaya karışan ise PTT görevlisi ve vatandaş değil, postanenin iki çalışanıydı.

PTT birbirine girdi!
1.07.2016 - 18:37
4072

Düzce Büyük Cami karşısında bulunan PTT merkez binasında mesai sonunda kavga çıktı.Kavgaya karışan ise PTT görevlisi ve vatandaş değil, postanenin iki çalışanıydı.

Merkez postanesinde bugün hareketli dakikalar yaşandı. İddiaya göre, mesai saati bitiminde müşteri alındı gerekçesi ile güvenlik görevlisi ve memur birbirlerine girdi. Yine iddiaya göre güvenlik görevlisi memura silah çekti. Olay yerine polis ekipleri geldi. 

Polis ekipleri postane içinde adeta sinir krizi geçiren güvenlik görevlisine müdahale ederek dışarı çıkarmaya çalıştı.

Güvenlik görevlisi polislere uzun süre direnirken, bu arada korkudan ne yapacaklarını şaşıran müşterilere işlemlerin bittiği söylenerek dışarı çıkmaları istendi.

Uzun süren çabalar sonucu sürekli tehditler savuran güvenlik görevlisi polis tarafından dışarı çıkartıldı. Polis otosuna da güçlükle bindirilen görevli emniyete götürüldü.

İçerde bu olaylar yaşanırken, dışarıda ise meraklı vatandaşlar PTT’nin önünde birikerek neler olduğunu anlamaya çalıştı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız