Düzce, hak ettiği müjdeye kavuştu

Yeni hükümetin milletimize hayırlı olması temennisinde bulunarak sözlerine başlayan Vali Ali Fidan,Düzce hak ettiği mücadeleye kavuştuğunu söyledi.

Düzce, hak ettiği müjdeye kavuştu
25.05.2016 - 10:00
1292

Yeni hükümetin milletimize hayırlı olması temennisinde bulunarak sözlerine başlayan Vali Ali Fidan,Düzce hak ettiği mücadeleye kavuştuğunu söyledi.

Vali Fidan,  “Elbette ilimiz açısından sevindirici bir haber aldık. Değerli milletvekilimiz Sayın Faruk Özlü, Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı’na atandı. Yeni bakanımızın ilimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Düzce’nin beklediği bir haberdir. Uzun süredir Düzce, hak ettiği müjdeye kavuşmuş oldu. Yeni bakan ilimize her açıdan avantaj sağlayacaktır. Özellikle kamu yatırımları açısından ciddi katkısı olacaktır “ dedi.

KAYNAK AKTARIMINDA BELİRLEYİCİ OLACAK

Bilim, sanayi ve teknoloji bakanlığı yatırımları da olan, organize sanayi bölgeleri, teknoparklar gibi çalışmaları olan bir bakanlık. Bunun dışında da ilimizdeki yatırımların tamamlanması daha fazla kaynak aktarılması açısından olumlu etkileyecektir. Gerek merkezi idare, gerek yerel yönetimlerin projeleri anlamında katkısı olacak. Her şeyden önemlisi ilimizin bir bakanla kabinede temsil edilmesi başlı başına sevindirici bir haberdir. Bakanımıza başarılar diliyorum.”

“DÜZCE’MİZE KATKI SAĞLAYACAKTIR”

Fidan, Düzceli bir bakanın ilimize katkılarını da şöyle sıraladı: “Organize sanayi bölgeleri bilim sanayi ve teknoloji bakanlığının görev alanında. Bizim devam eden projelerimiz var. Proje halinde olan OSB’lerimiz var. Sayın başbakanımızın burada açıkladığı oyuncak OSB var. Yatırım halinde olan ilimizde teknopark var. Hızlı tren, çevre yolu, Akçakoca’daki yat limanı gibi projeler takip edilecektir. Bu konularda sayın bakanımızın zaten çalışmaları vardı. Bunlar kısa sürede tamamlanıp, Düzce’mize katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız