Birileri Bu Karmaşaya Dur Demeli

Akçakoca trafiğinde yaşanan sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor. Özellikle Bahar aylarına girilen şu günlerde çift sıra halinde park etmiş araçlar yüzünden yol kenarlarında ciddi kargaşalar yaşanıyor.

Birileri Bu Karmaşaya Dur Demeli
10.05.2016 - 12:54
5250

 

Akçakoca trafiğinde yaşanan sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor.

 

Özellikle Bahar aylarına girilen şu günlerde çift sıra halinde park etmiş araçlar yüzünden yol kenarlarında ciddi kargaşalar yaşanıyor.

 

 

Çarşı meydanı, bankaların olduğu cadde ve bağlantı yollarında araçların gayri nizamı park etmelerinden kaynaklana bir dizi sorun henüz çözülememişken, iki sıra halinde park eden araçların yarattığı sıkışıklık yüzünden, zaman zaman vatandaşlar arasında kavgalara yol açan tartışmalar yaşanıyor.

 

 

Vatandaşlar ve özellikçe merkez çarşı esnafı, söz konusu kargaşalardan rahatsızlıklarını dile getirirlerken, bu trafik sıkıntısını çözecek yetkililerin de soruna yeterince müdahale etmediklerini belirttiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (9)

 • Sahin
  Sahin
  3.04.2021 18:41

  Her marketin önünde ki kamyonlar sanki gezmeye geldi !!! Hizmet yapıyorlar adamlar toptancı arabaları ve saçma sapan yorumlar herkes arabasını adam gibi çekerse kimse sıkıntı cekmez

 • Erkan
  Erkan
  3.04.2021 18:41

  Bu caddeye kaldırımlara park ettirip, yola dikey araç çektiren o yerdeki çizgileri çizip sildirmeyenler bütün vebal sizde keser döner alırsınız bu halktan cevabınızı. Sizi Yüce Allah'ıma cc havale ediyorum YETER ARTIK

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Dünya üzerinde birçok örneği olan modern ve huzurlu bir kent için düzenleme yapmak zor olmasa gerek.

 • üzeyir yılmaz
  üzeyir yılmaz
  3.04.2021 18:41

  Akçakocalıyım istanbulda yaşıyorum. Ne zaman Akçakocaya gelsem ben İstanbula eve dönmeden trafik ceza tutanağını evime göndermiş oluyor Akçakoca trafik polisi. nedir bu yabancı plaka düşmanlığı anlamış değilim. 81 plakalı olup da yanına park ettiğim araçlara park cezası yazıldığını sanmıyorum. Öyle olsa bu caddeler böyle park işgali altında olmazdı.

 • Akçakocanın Çocuğu
  Akçakocanın Çocuğu
  3.04.2021 18:41

  Akçakocanın heryerine park etmek paralı olmuş. ve çarşıda park edecek yer bulmak için yarım saat arabayla gezip en son uzak bi noktaya park edebiliyoruz. İşimiz bitince aracı park ettiğimiz noktaya gitmek için taksi tutsak yeridir

 • Ahmet Bilir
  Ahmet Bilir
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca da yaşamak bir insan için çok mutluluk vericidir. Fakat trafik polislerinin ve Akçakoca zabıtasının görevlerini yapmaması sebebiyle yaya kaldırımlarına araç park edilmekte, yan yana araç parklarıyla trafik sıkışmakta, durulmaması gereken yerlerde park yapılmakta emniyet ve zabıta uyumaktadır. Vatandaşın mağdur olmasını kim önleyecek? Bu görevliler neden görevlerini yapmamaktadırlar? Trafik anarşisini kim engelleyecek? Yok mu bizim hakkımızı savunacak bir Allah'ın kulu.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  TAMAM HAKLISINIZ DA KAMYONUN ŞEHİR İÇİNDE NE İŞİ VAR HER MARKETİN ÖNÜNDE KOMYON VAR.

 • KARADENIZ
  KARADENIZ
  3.04.2021 18:41

  Nankörlük yapmayin AKP li baskaniniz var, istanbulda köprüleriniz duble yollariniz tüp gecitleriniz var,eeee iktidarda olanda sizsiniz.ne diye aglaniyorsunuz benim güzel akcakoca halkim!!!!

 • akçabeyy
  akçabeyy
  3.04.2021 18:41

  Aracım 81 plakalı ve son bir ayda 3 park cezam var biri de zabıtadan. Adamlar nerede çalıştığını bilmiyorlar galiba. Artık uzak yerlere park edip yürümeyi tercih ediyorum. Belediye çözüm yerine başka şeylere kafa yoruyor.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız