İsa Üçüncü ve suç ortakları tutuklandı...

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozana saldıran Cihan Cengiz ve Raşit Arslanaydın kasten adam yaralama suçundan İsa Üçüncüoğlu ise suça azmettirmek suçundan tutuklandı...

İsa Üçüncü ve suç ortakları tutuklandı...
27.03.2016 - 17:55
8517

 Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan'a saldıran Cihan Cengiz ve Raşit Arslanaydın kasten adam yaralama suçundan İsa Üçüncüoğlu ise suça azmettirmek ve halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit suçlarından Düzce Cumhuriyet Baş Savcılığında nöbetci Cumhuriyet Başsavcısına ifade vermişti. Nöbetçi Savcının failleri dinlemesinin ardından 3 kişi belirlenen suçlardan dolayı tutuklanarak cezaevine sevk edildi. 

 

Ev, İşyeri, Dernek ve Tır'da arama yapıldı

 

Dün gözaltına alınan 3 kişi ile alakalı olarak Nöbetçi Savcının talimatı ile birlikte İsa Üçüncüoğlu'na ait olan Evde işyerinde aramalar gerçekleştirildi. Üçüncüoğlu'nun başkanlığını yaptığı Osmanlı Torunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde ve Krempark AVM arkasında bulunan yardım tırında arama yapıldı. Ele geçirilen belge ve dökümanlar ise savcılığa teslim edildi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Tuncay acar
    Tuncay acar
    3.04.2021 18:41

    İsa bir hata yaptı belkide yapılması gereke ni yaptı en doğru cevep kendinde. Adalete intikal etmiş bir durum içimdekileri söylemiyecem. İsa allah cc yanında olsun aslanlar gibi metmezik

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız