Üniversitede Ceyhun Yılmaz Rüzgarı

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından düzenlenen “Ceyhun Yılmaz İle Yüksek Sohbet” başlıklı söyleşide; ünlü oyuncu, komedyen, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz, öğrencilerimizle buluştu.

Üniversitede Ceyhun Yılmaz Rüzgarı
1.03.2016 - 23:04
1938

 Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından düzenlenen “Ceyhun Yılmaz İle Yüksek Sohbet” başlıklı söyleşide; ünlü oyuncu, komedyen, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz, öğrencilerimizle buluştu.

 Üniversitenin Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve öğrencilerimiz tarafından yoğun ilgi gösterilen söyleşide Ceyhun Yılmaz, ilk radyo ve televizyonlardan sosyal medyaya uzanan yolu kendine has mizahi üslubuyla anlattı. Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri, sosyal medyayı doğru kullananlar ile özensiz ve nezaket dışı kullananları konu alan gösteride ünlü komedyen, hem güldürdü hem düşündürdü.

Yaptığı espriler ile kahkaha tufanına yol açan Ceyhun Yılmaz, salonu dolduran öğrencilerimize eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşattı. Söyleşiyi düzenleyen Kariyer Topluluğu’na ve etkinliğe katılan öğrencilerimize teşekkür eden Ceyhun Yılmaz, yoğun ilginin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Söyleşi, Kariyer Topluluğu tarafından Ceyhun Yılmaz’a teşekkür belgesi ve plaket takdim edimesinin ardından sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız