Yemenici ,Cüpbeli Ahmet hocadan hayır duası aldı...

Akçakoca belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Ümre ziyaretinde Cübbeli Ahmet Hoca ile birlikte dua etti.

Yemenici ,Cüpbeli Ahmet hocadan hayır duası aldı...
17.02.2016 - 10:29
7353

 Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, arkadaşları ile gittiği Ümre ziyaretinde Cüpbeli Ahmet Hoca ile birlikte dualar etti.

 

Edinilen bilgiye göre, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, TSO Başkanı Mehmet Pazvant, babası, kayınpederi ve arkadaşlarıyla birlikte geçen hafta Ümre ziyaretine uğurlanmıştı.

 

Başkan Yemenici,Ümre ziyareti sırasında  Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'ye  rastladı ve kutsal  topraklarda birlikte dua ederek hayırlar dilediler.

 

Başkan Yemenici,Cübbeli Ahmet Hocayı Akçakoca’ya davet ettiklerini belirterek, tüm Akçakoca’lı hemşerileri için dualar ettiğini dile getirdi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (12)

 • Erkan Yildirim
  Erkan Yildirim
  3.04.2021 18:41

  Kisi sevdigiyle beraberdir ne olmus boyle bir fotograf cekilmisse ameller niyetlere gore Cubbeli Ahmet hoca efendi ehli sunnet alimlerindendir

 • Sanem güçlü
  Sanem güçlü
  3.04.2021 18:41

  Ne kadar güzel Peygamber efendimizin Müslümanlık uğruna savaştığı bu toprakları resimlerle bize hatırlattığınız için Başkan'ıma ve yanındakilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Allah kabul etsin

 • Cüppeli
  Cüppeli
  3.04.2021 18:41

  Hahahaha ya başkan foto çekincek başka adammı bulamadın,kafası güzel yaşıyorsun cüneyt efendi.

 • Memleket
  Memleket
  3.04.2021 18:41

  allah aşkına..yemenici git imamlık yap sen,başkanlık ne haddine

 • akç
  akç
  3.04.2021 18:41

  ne reklamı cahıl mıllet gıbı rakı sofrasındamı atmıslar sende gıtde at barı kutsal mekanları gorelım alem yerlerını degıl yuzsuzluk yapma

 • EZİN
  EZİN
  3.04.2021 18:41

  Kutsal toprakları reklam aracına dönüştürdüler. KINIYORUM!

 • KUL HAKKI.........
  KUL HAKKI.........
  3.04.2021 18:41

  Akç takma isimli arkadaş.Ezin takma adli arkadaşa kızarken genelleme yapıp rakı içenleri aşağılaman ve ötekileştirmen çok hatalı bir davranış.( Mesala , benim gibi rakı içen bir insanın ne kadar kutsal mekan ziyareti yaptığını ve yalnız başına dua ettiğini bilsen yüzün kızarırdı.)Siz belki bizi dinsiz ,inançsız olarak görebilirsiniz.Şunu bil ki ; PARAYLA İMANIN KİMDE OLDUĞU BELLİ OLMAZ. İnanç , ALLAH İLE KUL ARASINDADIR.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  rakı sofrasında resim atmak cahilliktir arkadaşım fasıklıktır burda kimin imanı fazla kimin ki az mevzu değil aleni şekilde haram işlemek fasıklıktır ben de katılıyorum akç'ya git istediğin müftüye din adamına sor günahı küçümseme lütfen

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Rezillik, koskocaman belediye başkanı çocuk gibi hareketlerde bulunuyor. Osman Çakır'ın da feto ile fotoğrafı vardı. Başkanın sonunda Osman Çakır'a benzemez inşallah.

 • HMN
  HMN
  3.04.2021 18:41

  KOSKOCAMAN BELEDİYE BASKAN ADAYIDA SALONDA COCUKLA GÜREŞ TUTUP GÖMLEK DAGILIP YENILMISTI O HARAKETLER HOSUNUZA GIDIYORDA UMRE RESIMLERIMI HOSUNA GITMEDI BILADER SONUCDA BASKAN KENDI SOSYAL MEDYASINDA RESIM PAYLASMAMIS BASKASINDAN ALIP HABER OLMUS

 • Bir dost
  Bir dost
  3.04.2021 18:41

  Sayın başkanım, Kabir azabından kurtulmak için iyi bir müslüman olmanız, umreye gitmeniz yetmez, Nakşibendi tarikatının Halidi Kolundan olmalısınız ( halidi cubbeli yaz youtube a cübbeliyi dinle ) adam hutbeden yanmaz kefen satıyor, günahları azaltan terlik satıyor.! Eczacılık okumuş Akçakoca belediye başkanına da Üniversite de bilim nedir öğretmedikleri için Tarikat şeyhinin yanında gerdan kırıyor.! Yazık.! Maklube sofralarından kalkmayanlar, Fettullaha yalakalık için en ön saflara koşanalr nerede şimdi.? Kişi inancından korkar mı.? bir daha yazalım. Kişi inandığı savunduğu değeri açıklamaktan korkar mı.? çıksa bu ya fettullahcılar ortaya.. deseye ya hoca efendinin izindeyiz diye. Yarın cübbeliye olmayacağı ne malum.?Bu fotoğraf önümüzdeki seçimleri size şimdiden kaybettirmiştir.!geçmiş olsun.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  tşkler cübbeli tüm sorunları cözlür akçakocanonn.sen dua ettin ya

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız