Düzce’yi hak ettiği yerlere taşıyacağız!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Düzce’de görev yapan Gazeteciler ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Düzce’yi hak ettiği yerlere taşıyacağız!
12.01.2024 - 08:22
Kaynak: Haber Merkezi
678

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık Düzce’de görev yapan Gazeteciler ile kahvaltı programında bir araya gelerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Programa Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, Cemiyet üyeleri ve Düzce’de aktif görev yapan Gazeteciler katıldı. Kahvaltı sonrası Gazetecilerin gününü kutlayan Bıyık “ Programımıza katılım sağlayan tüm gazeteci arkadaşlara teşekkür ediyorum. Birlikte uyum içinde çalışarak Düzce’yi hak ettiği yerlere taşıyacağız. Biz TSO yönetimi olarak Düzce için son 1.5 yılda yaptığımız çalışmalar ile şehrimizi üst basamaklara çıkardık. 4 tane fuar düzenledik. Bu fuarlarda Düzce'mizin tanıtımı için verdiğimiz mücadeleyi sizler sayesinde vatandaşlarımıza iletiyoruz. Bu kapsamda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli Gazetecilerin 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

 


Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş , “ Düzce'deki basın çalışanı arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu burada. Gece gündüz demeden zor şartlar altında görevini yerine getirmek için çalışan arkadaşlarımıza öncelikle teşekkür ediyorum. Sizlere de bu günü unutmadığınız için teşekkür ederim. Biraz önce Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının yaptığı çalışmalar anlatırken “ Meslek gruplarından üyelerimiz talep ettikleri takdirde, seminerler ve eğitimler düzenlendiği söylenince , ben de Erdoğan Başkanıma; “Biz yeni ve dijitalleşen medya ile ilgili bir eğitim talep ediyoruz Bunu yapabilir miyiz?” dedim. Bu eğitimi talep ediyoruz çünkü, her gün dijitalleşiyoruz ve yeni medya ile alakalı çok fazla bilgiye sahip değiliz. Bu konuda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte bir seminer düzenleyerek, tüm meslek mensuplarımıza faydalı olacağımızı düşünüyorum” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız