Alınan tedbirler masaya yatırıldı

Düzce’de 2023-2024 yılı kış tedbirlerinin ele alındığı toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda kurumlar kış için aldıkları tedbirlerle ilgili olarak tek tek brifing verdi.

Alınan tedbirler masaya yatırıldı
28.11.2023 - 15:00
Kaynak: Haber Merkezi
443

Düzce'de kış şartları yüzünü göstermeye başladı. Avrupa’yı Anadolu’ya bağlayan önemli karayolu geçiş noktası olan Düzce’de de her yıl yapılan toplantı Vali Selçuk Aslan başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali yardımcıları, kaymakamlar, ilgili kurum müdürlerinin katıldığı toplantıda bilgilendirme ve değerlendirme yapıldı. D100 ve TEM Otoyolunda alınacak kış tedbirleri görüşüldü. Toplantıda kurumlar kış için aldıkları tedbirlerle ilgili olarak tek tek brifing verdi.

Alınan tedbirlere ek olarak gerektiğinde ilave tedbirlerin de alınmasının değerlendirildiği toplantıda, vatandaşların trafik kurallarına uymaları, kar yağışında zincir kar lastiği takmaları, emniyet - trafik görevlilerinin ikazlarına, uyarılarına dikkat etmeleri istendi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız