AFAD Muş İl Müdürü Çekiç'ten basına çirkin hareket

Düzce’de yaşanan deprem sonrasında kamu kurumlarının hizmetlerini kamuoyuna aktaran Oxijen TV muhabirinin görevini yapması engellenmek istendi.

AFAD Muş İl Müdürü Çekiç'ten  basına çirkin hareket
25.11.2022 - 15:50
Güncelleme 25.11.2022 - 19:47
Kaynak: Haber Merkezi
686
5

Anıtpark’ta canlı yayına geçen Oxijen TV, AFAD’ın ve diğer kuruluşların hizmetleri ile vatandaşların görüşlerini kamuoyuna aktarırken, bir AFAD çalışanının müdahalesine maruz kaldı.

Anıtpark’ta canlı yayına geçen Oxijen TV, AFAD’ın ve diğer kuruluşların hizmetleri ile vatandaşların görüşlerini kamuoyuna aktarırken, AFAD Muş İl müdürü olduğu öğrenilen kişinin müdahalesine maruz kaldı.

Oxijen TV muhabirinin görevini yapmasını engellemek isteyen kişinin Düzce’de geçici görevlendirilen Muş AFAD İL Müdürü Yasin Çekiç olduğu öğrenildi.

Bu arada, durumu öğrenen AFAD Genel Müdürlüğü yetkilileri Oxijen TV muhabirinden özür diledi. Bu olayın AFAD’ın deprem sonrası vatandaşlara yönelik çalışmalarına gölge düşürmeyeceği ifade edildi.

Oxijen Medya olarak deprem sonrası özveriyle görev yapan AFAD çalışanlarını tebrik ederken, muhabirimize çirkin harekette bulunan Muş AFAD İl Müdürü Yasin Çekiç’i kınıyoruz.


Editör: N. Cingirt