Emre Aycan listesine destek istedi

Seçimin iddialı başkan adayı iş insanı Emre Aycan, tüm üyelere seslenerek, “değişimden yana” tercihte bulunmalarını istedi.

Emre Aycan listesine destek istedi
21.10.2022 - 19:08
Güncelleme 21.10.2022 - 19:27
Haber Merkezi
1558

 

Ticaret Borsası’nda “değişim zamanı” vizyonuyla yola çıkan başkan adayı Aycan, üye ziyaretlerini tamamladı.

Borsa üyelerinden destek gören Aycan, “ Düzce Ticaret Borsası’nda değişimin zamanının geldiğini düşünüyoruz. Borsayı şeffaf ve adil bir yönetim anlayışına kavuşturmayı hedefliyoruz. Tüm üyelerimizden destek bekliyoruz” dedi.

TİCARET BORSASI BAŞKAN ADAYI EMRE AYCAN’IN MECLİS GRUBU LİSTESİ ŞÖYLE:

Emre Aycan (ekonomist), İsmail Bayrak (uluslararası ticaret), Mustafa Aygün (İşletme), Zafer Gök (iktisat), Necmi Işık (halkla ilişkiler), Tuğrul Azap (edebiyat öğretmeni), Mustafa Kaya (finans), Muhammet Albayrak (uluslararası ticaret), Hasan Levent (tüccar), Sezer Coşkuner (tüccar), Gökhan Baytekin (tüccar), Savaş Çalışkan (tüccar), Mahmut Çalışır (tüccar) ve İbrahim Özmen

Düzce Ticaret Borsası’nın daha etkin hizmet vermesi ve üyelere yönelik projeler hazırlaması gerektiğini anlatan Aycan, “Başka illerdeki borsa kuruluşlarına baktığımızda Düzce Ticaret Borsası’nın çok hizmet ve faaliyet açısından çok geride kaldığını görüyoruz. Biz bunu değiştirmek, yeni bir hizmet anlayışı ile üyelerimizin beklentileri doğrultusunda faaliyetlerde bulunmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Aycan, tüm üyelerin seçime katılmasını istedi..


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız