Bağlantı Yolunda Asfalt Çalışması Başladı

Karayolları Genel Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi iş birliği ile TEM Düzce çıkışını kullanarak Akçakoca, Alaplı, Ereğli ve Zonguldak yönüne giden araçların da kullandığı Kalıcı konutlar bağlantı yolunda asfaltlama çalışmalarına başladı. 

Bağlantı Yolunda Asfalt Çalışması Başladı
17.07.2022 - 13:08
Haber Merkezi
999

 Karayolları Genel Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi iş birliği ile Kalıcı konutlar  bağlantı yolunda asfaltlama çalışmalarına başladı. 
 

Düzce’de binlerce kişinin yaşadığı Bahçeşehir bölgesinin bağlantı yolunda geçtiğimiz kış ayında çökmeler meydana geldi. Karayolları Genel Müdürlüğü ve  Düzce Belediyesi işbirliği ile binlerce kişinin kullandığı yolda geçtiğimiz günlerde asfalt kazıma çalışması başlattı. Yapılan kazıma çalışmalarının ardından hafta sonu olmasına rağmen ekipler asfalt serme çalışmalarına başladı. Taşeron firme  ekiplerince yapılan çalışmalar çerçevesinde Bahçeşehir’den Düzce’ye geliş yolunda yapılan çalışmaların gün içerisinde tamamlanması ve diğer şeritte kazıma çalışmalarının başlaması bekleniyor. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız