İmdada polis ve zabıta yetişti

İhbar üzerine harekete geçen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri atları kesilmekten son anda kurtardı.

İmdada polis ve zabıta yetişti
24.06.2022 - 12:11
Haber Merkezi
837

 

Darıcı Mahallesi’nde bir kişi 153 Beyaz Masayı arayarak at kesimi yapılacağı yönünde ihbarda bulundu. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri atları kesilmekten kurtarırken, vatandaşın da at eti yenmesi engellendi.

Olay  Darıcı Mahallesi’nde meydana geldi. 153 Beyaz Masayı arayan bir kişi 10 adet atın kesim için hazırlandığı ihbarında bulundu. Bunun üzerine harekete geçen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri atların kesileceği ahıra baskın yaptılar. Atlardan birisi kesilmek üzereyken baskın yapan ekipler 10 adet atı kurtardı. Teslim alınan atlar Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız