İşe gitmek için yol kenarında bekliyordu

Emniyet şeridini kullanan otomobil sürücüsünün çarptığı yaya yaralandı. Kazada yaralanan Gökhan Karaüç sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

İşe gitmek için yol kenarında bekliyordu
15.06.2022 - 21:38
Haber Merkezi
1287

Emniyet şeridini kullanan otomobil sürücüsünün çarptığı yaya yaralandı

D-100 karayolunda emniyet şeridini kullanarak ilerlemeye çalışan otomobil sürücüsü başka bir otomobile çarptıktan sonra yol kenarında işe gitmek için bekleyen bir kişiye çarptı. Kazada yaya yaralanırken, kaza anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Kaza öğlen saatlerinde D-100 karayolu Öztürkler Kavşağı mevkisinde meydana geldi. İstanbul istikametine gitmekte olan ve emniyet şeridini kullanan Ender Saydam idaresinde ki 81 ES 513 plakalı otomobil, Özkan Kınay idaresinde ki 34 DUA 931 plakalı otomobile çarptıktan sonra sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle yol kenarında işe gitmek için bekleyen Gökhan Karaüç’e çarptı. Çarpmanın etkisi ile yaralanan Karaüç sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

 

Kazayla ilgili olarak soruşturma başlatılırken, kaza anı ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Ayrıca yaralanan Gökhan Karaüç’ün basit yaralama suçundan aranması çıkınca hastanede tedavi altındayken göz altına alındı.


Editör: N. Cingirt