Düzce'de İş Cinayeti: Önce kolunu kaptırdı sonrası felaket...

Düzce Belediyesi’nin Hecinler Bölgesi’nde bulunan çöp depolama tesisinde feci kaza yaşandı. Belediye ait çöp tesisinde çalışan bir kişi önce kolunu kaptırdığı pres makinesine sıkışarak feci şekilde can verdi.

Düzce'de İş Cinayeti: Önce kolunu kaptırdı sonrası felaket...
21.04.2022 - 14:13
Güncelleme 21.04.2022 - 14:14
Kaynak: Haber Merkezi
3577
4

Düzce Belediyesi’nin Hecinler Bölgesi’nde bulunan çöp depolama tesisinde feci kaza yaşandı. Tesiste çalışan bir kişi önce kolunu kaptırdığı pres makinesinden kurtulamadı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan işçinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Talihsiz işçi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olay Hecinler mevkisinde bulunan çöp depolama ve bertaraf tesisinde meydana geldi. Tamer Polat isimli işçi çöpleri presleme makinesinde çalışırken önce kolunu makineye kaptırdı. Kendini kurtaramayan işçi daha sonra makinenin içine girdi ve banda gitti. Tüm vücudunda ki kemikler kırılan Polat’ı gören arkadaşları duruma sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine giden sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından talihsiz işçi Düzce Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Ağır yaralı olan işçinin durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi .

Talihsiz işçi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.


Editör: N. Cingirt