Usulsüz engelli raporu sağlayan 91 şüpheli gözaltına alındı

Usulsüz olarak engelli raporu, rüşvet karşılığı sağlık raporu sağlayan, aralarında Düzce, Sakarya ve Kocaeli'nin de olduğu 6 ilde 3 doktor, 2 hemşire, 1 eczacının da bulunduğu 91 kişi polisin operasyonu ile gözaltına alındı.

Usulsüz engelli raporu sağlayan 91 şüpheli gözaltına alındı
9.03.2022 - 07:36
Haber Merkezi
1833
1

Usulsüz olarak engelli raporu ve rüşvet karşılığı sağlık raporu sağlayan aralarında 3 doktor, 2 hemşire, ve eczacının da bulunduğu 91 şüpheli, Kocaeli merkezli aralarında Düzce'nin de olduğu 6 İlde düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


Usulsüz olarak engelli sağlık kurulu raporu ile rüşvet karşılığı iş göremezlik-istirahat sağlık raporu alınmasını sağlayan aralarında 3 doktor, 2 hemşire, sekreter ile eczacının da bulunduğu toplam 91 şüpheli hakkında polis ekipleri tarafından çalışma başlatıldı. Çalışma kapsamında şüpheliler; Kocaeli ile birlikte İstanbul, Sakarya, Tokat, Düzce ve Samsun'da düzenlenen eş zamanlı operasyonda yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan aramalarda ruhsatsız tabanca, kuru sıkı tabanca, suça konu yazışmaların bulunduğu ajandalar ile çok sayıda ilaç ele geçirildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Canan
    Canan
    9.03.2022 08:37

    Hangi hastane olduğunu yazmıyorum. İkisine önce muane sırasında bir bayanla tanıştım. Elinin bir parmağının tırnak kısmı olmadığı için engelli raporu alıp Devlet kurumunda ise gireceğini belirtti. Ne kadar adaletli bir toplumda yaşıyoruz ki. O bayana almaması engelli raporu verilip devlet kurumunda çalışıyor. İstediğin kadar universtede oku. Bana 6 sene önce partiye üye olursan ise girersin dediler. Parti peşinde istediğin kadar koş.. ödülü alan kim. Yakın yandaşlar. Ben hakkımı helal etmiyo

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız