Öldürüp Başkasına Ait Mezara Gömmüşler

Düzce'de, 11 Ekim 2021 tarihinde arkadaşları tarafından evinden alınan Sertan Yalçın’dan 5 aydır haber alınamıyordu. Polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonrasında Yalçın’ın cansız bedeni başka bir mezarın içine gömülmüş halde buldu...

Öldürüp Başkasına Ait Mezara  Gömmüşler
2.03.2022 - 10:01
Özel Haber
5325

Beyciler Mahallesi’nde 11 Ekim'de arkadaşları tarafından evinden alınan Sertan Yalçın’dan 5 aydır haber alınamıyordu. Polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonrasında Yalçın’ın cansız bedeni başka bir mezarın içine gömülmüş halde bulundu.

Beyciler Mahallesi'nde, askerden yeni gelen Sertan Yalçın, 11 Ekim günü sabah saatlerine doğru arkadaşları tarafından evinden alındı.

Yaklaşık 5 aydır haber alınmayan Sertan Yalçın’ın bulunması için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri özel ekip kuruldu. Yapılan çalışmalarda bir çok kişi ve zanlının yaptığı ihbarlar değerlendirdi.

Son olarak bir zanlı genç adamı Yığılca Çamlık Köyü’nde bir mezarlıkta bulunan ve başka bir kişiye ait olan mezarlığı açarak içine gömdüklerini söyledi. Bunun üzerine açılan mezarda Sertan Yalçın’ın cansız bedenine ulaşıldı.

Genç adamın bedeninden geriye kalan kısmında darp izlerine ve kırıklara rastlanırken, otopsisi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.


Editör: N. Cingirt