Fuhuş, hırsızlık, tabanca, mermi.. ne ararsan var!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin 18-24 Şubat tarihleri arasında yaptığı uygulamalarda, hırsızlık şüphelileri, arama kaydı bulunan şahıslar yakalanırken, Nusrettin mahallesinde fuhuş yapan 4 yabancı kadın yakalanarak sınır dışı edildi.

Fuhuş, hırsızlık, tabanca, mermi.. ne ararsan var!
25.02.2022 - 08:21
Kaynak: Özel Haber
2820

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından İl Merkezinde genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması, mesken masuniyetinin korunması, vatandaşın can ve malını muhafaza etmek amacıyla 18 Şubat 2022 ile 24 Şubat 2022 tarihleri arasında, vatandaşların yoğunlukta bulunduğu cadde/sokaklarda, park/bahçelerde, şüpheli şahıs ile araçlarda ve umuma açık yerlere yönelik Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde uygulama yapıldı.

Yapılan çalışmalarda, Beyciler Mahallesinde faaliyet gösteren bir işyerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olay mahalli yakınında çalınan malzemeler ile birlikte 5 şüpheli suçüstü yakalandı, çalınan malzemeler işyeri sahibine teslim edildi..

Ayrıca aynı olayın yakalanan şüphelilerin 2 ayrı işyeri ve 1 camide meydana gelen hırsızlık olayının da failleri olduğu, yapılan güvenlik kamera görüntüleri ve çevre araştırmalarından tespit edildi..


Editör: N. Cingirt