Belediye Meydanına Gecekondu!

Belediye Meydanına Gecekondu!
12.02.2022 - 21:19
Güncelleme 12.02.2022 - 21:20
Haber Merkezi
1734

Düzcespor’a kalıcı gelir temin etmek ve Düzce’nin takımının yıllardır yaşadığı sorunu ortadan kaldırmak için Millet bahçesinin içindeki büfeleri Düzce’nin takımına vermeyen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce’nin en işlek caddesi ve kentin kalbini İzmirliye verdi. İzmirli Efor Büfe aynı cadde üzerinde 3. Büfesini Cedidiye meydanına kondurdu.

Düzcespor’un yıllardır her yönetiminin yaşadığı kalıcı gelir sorununun ortadan kaldırılması için Millet bahçesi içindeki büfelerin Düzce’nin takımına verilmesine sıcak bakmayan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, geçtiğimiz yıl yapılan akıllı bisiklet ve scoteer ihalesini alan İzmirli Firmaya Düzce Belediyesi önünde  büfe yeri verdi.

 Krempark AVM’nin önünen de kurulan ilk büfenin ardından, Millet bahçesi girişine konulan ikinci büfeye tepkiler devam ederken, İzmirli prens 3. Büfeyi Cedidiye Meydanına kondurdu bile.

Tüm kesimlerin tepkisine sebep olan büfelerle ilgili söylenenlere ve tepkilere kulak tıkayan, duymazdan gelen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, İzmirli firmaya vermeye şehrin en işlek caddesi üzerinde büfe vermeye devam ediyor.

  Vatandaşlar, 300-400 metre mesafede 3 büfe konulan  İstanbul Caddesi’nin adının bundan sonra “İzmirli Caddesi”  olarak değiştirip değiştirilmeyeceğini merak ediyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız