Muhtarı Elektrik Faturası Çarptı!

Düzce Yenitaşköprü Köyü Muhtarı Hüseyin Gür'ün elektrik faturası isyanı. Muhtarlık binasına 17 Bin TL'lik elektrik faturası gelen Gür hükümete yüklendi, " Troll hesaplara harcayacağınız paraları kesseniz bazı şeylere bu kadar zam yapmanıza gerek kalmaz" dedi

Muhtarı Elektrik Faturası Çarptı!
2.02.2022 - 11:45
Güncelleme 2.02.2022 - 11:45
Özel Haber
3056
2

Son yapılan zamlardan sonra rekor düzeyde gelen elektrik faturaları Yeni Taşköprü Muhtarı Hüseyin Gür’ü çileden çıkardı. Köye su vermek için kullanılan motopomplar nedeniyle fazla gelen elektrik faturası köyde de su fiyatlarının yükselmesine neden olacak.

Son dönemde elektrik faturalarının yüksek gelmesi tüm vatandaşları çileden çıkardı. Son olarak Yeni Taşköprü Köyü muhtarlığına 17 bin 934 lira elektrik faturası geldi. Köye su veren motopompların kullanılması nedeniyle elektrik faturası fazla gelince köy muhtarı Hüseyin Gür çileden çıktı.  

Fazla gelen elektrik faturasına tepki gösteren Gür “Bir  milletin üzerine bu kadar yük bindirilmez, önce elektriğe 4 yılda yüzde 774 zam yapıp, sonrada çıkıp bir bakan az yakan az ödeyecek gibi cümle kuruyor, içme suyu şebekesine su sağlayan bir motopompun elektriği nasıl az kullanılıyor merak ettim. 4 yıl içinde arızalarda ve tamiratlarda yükselen fiyatları daha hesaba bile katmıyorum. 2021 yılı içinde sırf bozulan motopomp, arıza ve tamir bakımı 50 Bin TL civarında, hiç kimsenin hakkı değil benim köyümün halkına bu kadar yük bindirmesi. Trol hesaplara harcayacağınız paraları kesseniz bazı şeylere bu kadar zam yapmanıza gerek kalmaz” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Akçakoca Bey
  Akçakoca Bey
  2.02.2022 19:32

  Muhtar mısın şarlatan mı? Madem hükümetten rahatsızsın, size yapılan maaş zammına da itiraz et birazcık adamsan!

 • eski arkadaş
  eski arkadaş
  2.02.2022 12:03

  Eeeee senmisin İYİ partiye üye olan,daha bu iyi günleriniz,sizin rızkınızı biz yeryüzü tanrıları vermiştik,şimdide kesiyoruz,hadi bakalım elmi yaman yeryüzü tanrılarımı:):)

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız