Akaryakıt istasyonlarında zam kuyruğu

Dolardaki artış nedeniyle benzine 52 kuruş, motorine 50 kuruş zam kararı alındı. Zamlar gece gece pompaya yansıdı. Dün akşam saatlerinden önce Düzceliler akaryakıt istasyonlarına akın edince adeta istasyonlarda adım atacak yer kalmadı.

Akaryakıt istasyonlarında zam kuyruğu
20.11.2021 - 06:41
Güncelleme 20.11.2021 - 07:30
Haber Merkezi
1439
1

Benzin, mazot ve LPG'ye zam gelecek haberi vatandaşların yurdun dört bir yanında akaryakıt istasyonlarına akın etmesine neden oldu.

benzin-haber-ici.jpg

Türkiye'nin her bölgesinde akaryakıta zam geleceği haberini duyan sürücüler, akaryakıt istasyonlarına akın etti.

benzin-kuyruk-3.jpg

Son günlerde akaryakıta gelen zamlar sürücüleri tedirgin etmeye başlarken, bu geceden itibaren akaryakıt fiyatlarına litrede 50 kuruş zam geleceği öğrenildi.

benzin-kuyruk-2.jpg

Zam haberinin ardından Düzceliler akaryakıt istasyonuna akın etti. İstasyonlarda adeta adım atacak yer kalmazken, Düzceliler 50 kuruş daha ucuz benzin almak için adeta yarıştılar. 

benzin-kuyruk.jpg

Pek çok sürücü kredi kartıyla araçlarının deposunu zamsız yakıtla doldururken, Türkiye genelindeki akaryakıt istasyonları da akşam saatlerinden itibaren tam kadro mesai yaptı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Metin
    Metin
    20.11.2021 08:19

    adamlar sözünde duruyorlar,uçuracagız dediler gerçektende uçuyorlar.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız