KAMUOYU HASSASİYETİ UMURLARINDA BİLE DEĞİL...

İbrahim Sancaklı'dan evlere şenlik açıklama… Düzce tarihinin hafızasına kazınmış Olimpiyat adının yok sayıldığı basın açıklamasında, Sancaklı ismine sürekli vurgu yapılarak Düzcelilerin hassasiyeti yok sayıldı.

KAMUOYU HASSASİYETİ UMURLARINDA BİLE DEĞİL...
8.11.2021 - 20:46
Güncelleme 8.11.2021 - 21:28
Haber Merkezi
1370

Günlerdir Düzce kamuoyunun tepkisine yol açan Olimpiyat kavşağındaki isim değişikliğiyle ilgili Mesut Sancaklı'dan sonra akıllara zarar veren bir açıklama da İbrahim Sancaklı'dan geldi.

Sancaklı, haziran ayında hazırlanan "Sancaklı Mobilya tarafından ağaçlandırılmıştır" tabelasını 5 ay sonra insanların aklıyla oynarcasına kamuoyuna sundu ve "komşularımız bu tabelanın konulmasını rica etti" dedi. Sancaklı'nın bu açıklaması, madem bu tabela vardı da neden Sancaklı Kavşağı yazan tabela konuldu sorusunu akıllara getirdi.

EMİNE HATUN VE AVNİ AKYOL’A KAİDELİ BÜYÜK VEFA

Düzce Belediyesi İnönü Parkı’nın yerini uzun yıllar önce bağışlayan Emine Hatun ile Düzceli eski bakanlarımızdan Avni Akyol’un isimlerini unutmamış, Millet Bahçesi içerisinde oluşturulan iki kaideye Emine Hatun ve Avni Akyol'un kısa öz geçmişleri yazılmış ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü bu vefalı davranışı için alkışlanmıştı.

KAMUOYUNUN BEKLENTİSİ OLİMPİYAT KAVŞAĞI ADININ YAZILMASI

Düzce Belediye Başkanının, Düzce’ye 34 dönüm park yapılması için arsa bağışlayan Emine Hatun'a ve Düzce’ye Bakanlığı döneminde sayısız hizmet kazandıran Avni Akyol’a verdiği değer gibi, Olimpiyat Kavşağı düzenlemesini yapan Sancaklı Ailesi’ne de aynı değeri vermesini,  vefa kaidelerinden bir tanesini de Olimpiyat kavşağının ortasına  dikmesini öneriyoruz.


Editör: N. Cingirt


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız