KURUMLARDAN Bİ HABERLER...

Ahmet Mutlu’nun başkanlık yaptığı Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı, kongre sonrası yerel basınla tanışma kahvaltısı organize etti.

KURUMLARDAN Bİ HABERLER...
29.08.2021 - 15:27
Güncelleme 29.08.2021 - 15:30
Özel Haber
1576

Düzce Üniversitesi öğretim üyesi ve vakfın yönetim kurulu üyesi Ayhan Şamandar’ın basına duyurduğu kahvaltı programı ile Düzce valiliğinin vereceği kahvaltı programı üstü üste çakıştı.

Ahmet Mutlu’nun başkanlık yaptığı Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı, kongre sonrası basınla yapacağı tanışma kahvaltısını,   Düzce Valiliğinin basına vereceği  kahvaltıyla aynı gün ve saate çakıştırması,  vakfın hem Düzce Valiliği ile ve hem de Düzce basını ile hiçbir ilişkilerinin olmadığı gerçeğini ortaya çıkardı.

Düzce’nin tanıtım ve kalkınmasına katkı sunmak için yola çıkan şehrin ileri gelen insanların basit bir kahvaltı programının günü ve saatini  bile planlayamaması, Düzce’nin temel sorunlarının çözümüne nasıl bir katkı sunacakları sorusunun sorulmasına neden oldu.

Ayhan Şamadar’ın basına geçtiği programın gün ve saatini  eleştiren gazeteciler, Düze Gazeteciler Cemiyeti üyesi her hangi gazeteciyi arasa, 31 Ağustos tarihinde Valiliğin kahvaltı programı olacağını bilerdi diyen gazeteciler, Düzce Kalkınma ve Tanıtma vakfı üyelerini üstlendikleri sorumluluk  nedeniyle daha ciddi olmaya davet etiler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız