PANDEMİ SÜRECİNDE SABIR SINAVI VERDİLER....

Pandemi sürecinin belki de en büyük zorluğunu çeken Emniyet güçleri, 1,5 yıldır alınan her kararın sokaktaki uygulayıcısı olarak zaman zaman vatandaşlarla karşı karşıya gelse de nezaketi elden bırakmadan sabırla kuralları uygulamaya çalışarak, pandeminin görünmez kahramanları oldular.

6.07.2021 - 22:43
Özel Haber
707

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi, Düzce’de de vatandaşlara zaman zaman zor anlar yaşattı. Ancak pandeminin asıl zorluğunu alınan kararların sokaktaki uygulayıcısı olan emniyet ekipleri çekti. Vaka sayılarındaki artışa göre alınan her kararın ve uygulamaya konulan her kısıtlamanın, vatandaşlar tarafından uygulanıp uygulanmadığını denetlemek ve uygulanmasını sağlamak, polis ekiplerine sokaklarda sık sık zor zamanlar yaşattı. Sabırla  vatandaşların kurallara uyması için gece gündüz çalışan emniyet ekipleri,  zaman zaman da kurallara uymamakta ısrarcı vatandaşlarla baş etmek zorunda kaldı. 
Pandeminin görünmeyen kahramanlarından biri olan emniyet ekiplerinin bu üstün çabası ve gayreti hepimizin gönlünde taht kurmasına ve onlara olan minnetimizin daha da artmasına sebep oluyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız