Akçakoca'ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yapılıyor...

Bugün Spor Toto Başkanlığında Akçakoca başta olmak üzere Düzce’ye yapılacak spor yatırımları için protokol imzalandı. Yapılan protokol kapsamında Akçakoca ilçesine Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İle, Doğal Çim Yüzeyli Güreş Sahası ve Tribün yapılacak.

Akçakoca'ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yapılıyor...
21.12.2021 - 14:20
Özel Haber
1742
2

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın da hazır bulunduğu ve imza altına aldığı Protokol kapsamında; Düzce Merkez, Akçakoca ve Gümüşova’ya yapılacak yeni yatırımlar için imzalar atıldı.

Beyköy ve Gölyaka ilçelerimizde yapımı devam eden tesislerle ilgili istişarelerde bulunuldu.

Protokole Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Akçakoca Belediye Başkanı Sayın Mehmet Okan Yanmaz, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Muharrem Tozan ve Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı katıldı.

Protokol kapsamında;

Akçakoca İlçesine;

1 adet Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

1 adet Doğal Çim Yüzeyli Güreş Sahası ve Tribün

Düzce Merkeze;

5 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası,

Merkeze bağlı Köylere;

9 adet futbol sahasının bakım onarımı işi,

Boğaziçi Beldesine;

1 adet Mahalle Tipi Gençlik Merkezi yapımı,

Gümüşova İlçesine;

1 adet Gençlik Merkezi

1 adet Basketbol-Voleybol Sahası

2 adet Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası ve Tartan Pist için protokol imzalandı.

Yapılan yatırımlar Düzce ilimize ve ilçelerimize Hayırlı olsun...


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ahmet
  Ahmet
  21.06.2022 13:28

  Lütfen fikirlerinizi genellemeyin. Biz istiyoruz. Her sene deniz kenarı bi bölgede onlarca insan boğuluyor. Çocukların spor yapabileceği alanlar çok sınırlı. Çok yönlü ve desteklenerek iyi yerlere gelebilecek onlarca çocuk heba oluyor. Gerekli yatırımlar hem bölgenin kalkınması hem halk olarak bizim yaşam koşullarımızı ve hayat kalitesini yükseltecektir. Şikayet edip ilk gidenler siz olursunuz. Yatırımları karalamanın mantığı yok. Yerinde ve geç bile kaldığını düşünüyorum havuz için.

 • Yaşar
  Yaşar
  21.12.2021 16:51

  Akçakocanın gençleri iş istiyor çalışacak fabrika istiyor,havuz mavuz istemiyor yüzecek koca deniz var,bırakın bu angil dingil işlerini ilçede göçü kimse görmek istemiyor köylerden şehirden gençlerimiz istanbula diğer şehirlere göç ettiler asıl sorun bu değilmi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız