AKÇAKOCA VE YIĞILCA'NIN BOLU'YA BAĞLANMASINI İSTEDİ

AKÇAKOCA VE YIĞILCA'NIN BOLU'YA BAĞLANMASINI İSTEDİ
5.10.2021 - 08:40
Haber Merkezi
3521

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, bir Milletvekiline mektup yazarak Akçakoca ve Yığılca'nın  Düzce’den ayrılıp, Bolu’ya bağlanması için ‘Kanun Teklifi ver’ diye istekte bulunduğu iddia edildi.

“BOLU’YA DENİZ GETİRMEYE ÇALIŞIYORUM”
Bolu Belediye Meclisi Ekim ayı toplantıları birinci ourumunda konuşma yapan Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Bir Milletvekiline mektup yazdım. Düzce’yi de, Yığılca’yı da daha yakından tanıma fırsatı buldum. Biz Özel İdaresi’ni eleştiriyoruz. İl Özel İdaresi’nin imkanları Düzce’den daha fazla. Bizim belediyenin imkanları Düzce’den daha fazla. O yüzden Yığılca ve Akçakoca’nın, Düzce’den ayrılıp, Bolu’ya bağlanması için ‘Kanun Teklifi ver’ diye rica ettim. Gerekçelerini de yazdım. Gerekirse Akçakoca ve Yığılca’ya sandık koyulsun. Ben inanıyorum. Siz buna da ‘Hayır’ dersiniz muhtemel. Bolu’ya deniz getirmeye çalışıyorum” ifadelerini kullandı


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız