You'll Never Walk Alone!*

Başkan Okan Yanmaz’ı hiçbir yerde yalnız bırakmayan MHP'in dinamik meclis üyesi adayları sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor…

You'll Never Walk Alone!*
1.03.2024 - 13:15
Güncelleme 1.03.2024 - 13:19
Kaynak: Haber Merkezi
1468
7

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın, meclis üyesi adaylarının sahada gösterdikleri üstün performansı ve özverili çalışmaları takdirle karşılanıyor.

Belediye meclis üyeliğine aday olan isimler, 7/24 saha yaptıkları çalışmayla, belediyenin geride bıraktığı 5 yıllık dönemde hayata geçirdiği projelerle birlikte,

geleceğe yönelik projeleri vatandaşlara aktarmak için yoğun bir çaba sarf ettikleri gözlemlendi.

Sahada etkin bir şekilde varlık gösteren meclis üyesi adayları, Akçakoca Belediyesi'nin bugüne kadar gerçekleştirdiği ve planladığı projeleri halka anlatmakla kalmıyor,

aynı zamanda vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyerek, bu bilgileri gelecek dönemdeki çalışmalarına yansıtacaklarını belirtiyorlar.

EKİP RUHU İŞ EBU!

Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, adayların bu özverili çalışmalarına ilişkin olarak, "Değerli meclis üyesi adaylarımız, sahada gece gündüz demeden çalışarak, belediyemizin vizyonunu ve hizmetlerini halkımıza aktarıyorlar. Gösterdikleri bu özverili çalışmalardan dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Ekip ruhu ve sahadaki aktif varlıklarıyla, Akçakoca'mıza hizmet yolunda önemli adımlar atıyorlar." şeklinde konuştu.

You'll Never Walk Alone* Asla Yalnız Yürümeyeceksin!

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Akçakoca
  Akçakoca
  2.03.2024 12:58

  Başkan artık belediyedeki görevlerini bırakması gerek seçim geldi başkanlığı bitmiştir seçimden sonrayakadar

 • Alikemal
  Alikemal
  2.03.2024 09:19

  Bu ne ya. Yemin ediyorum midem bulandı. Akçakocaya çivi çakmayanlar, oy için millete güya hediye dağıtıyor.Utanma sıkılma yok. Bir tanesi de alın hediyenizi de defolun gidin demiyor., Yalaklıkta nirvana.

 • Mahmut
  Mahmut
  2.03.2024 09:12

  Şu haram paketleri alıp da, bir de pişmiş kelle gibi poz verenler var ya, Allah sizi bildiği gibi yapsın.Başınız göğe değdi yani. Yani karakter önemli birşey, herkeste bulunmaz.

 • Hayri
  Hayri
  2.03.2024 09:06

  No never walkı göreceksiniz siz.Az kaldı. 31 martta kıçınıza tekmeyi basacaz.

 • Abdullah
  Abdullah
  2.03.2024 00:14

  Belediyeyi babalarının çiftiği gibi kullanıyorlar. Dağıta dağıta bitmedi. Yazıklar olsun...

 • Mustafa
  Mustafa
  1.03.2024 19:07

  Siz Facebook adınızı neden okanyanmaztv olarak degistirmiyosunuz, Okan Başkanı bende severim ama nerde tarafsiz haber işleri?

 • Vatandaş
  Vatandaş
  1.03.2024 18:02

  Birileri gibi kibir abidesi olmadılar yolda sokakta dert dinleyip çözüm bulmaya çalıştılar herşeyden önemlisi yüzlerindeki samimiyet zenginede fakirede aynıydı,yine yeniden OKAN BAŞKAN

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız