İhale elde kaldı… Oysa her şey çok güzel olacaktı...

Akçakoca ilçesine yapılacak 50 yataklı devlet hastanesi yapım işi ortada kaldı. 2 kez Ankara’da bugün de Düzce’de açılan ihaleye teklif veren firma çıkmadığı için ihale iptal oldu.

İhale elde kaldı… Oysa her şey çok güzel olacaktı...
26.07.2023 - 20:20
Güncelleme 27.07.2023 - 03:46
Haber Merkezi
1882
5

Yüksek enflasyon ve artan inşaat maliyetleri nedeniyle iki kez ihaleye çıkmasına rağmen yatırımcılar tarafından ilgi görmeyen 50 yataklı Akçakoca Devlet Hastanesine üçünü kez dosya veren olmadı.

26 Temmuz (bugün) Düzce İl sağlık müdürlüğünde yapılan ihalede, teklif veren çıkmadı. ‘İhaleye teklif veren istekli çıkmaması nedeniyle’ ibaresi gerekçe gösterilerek, hastane inşaatının nasıl yapılacağı merak konusu oldu.

OYSA HER ŞEY GÜZEL OLACAKTI…

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca Devlet Hastanesi için 2021 Şubat ayında kazmanın vurulacağını, 2023 yılı içinde de açılışın yapılacağı açıklamıştı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  27.07.2023 13:05

  Kamuya ait Üniversite yolunda arazi varken hangi amaçla sanayinin ve arıtmanın olduğu bölgede arazi alıp hastane yapılır.Maliyet artışı birtarafa arazi açısından acaba kimlere rant sağlandı.Şimdi bunun kararını verenler gerçekten akil insanlar mı.Bu adamalar mı memleketi yönetecekler.Tıpkı mendireğin onayına izin verildiği gibi.Tıpkı limanın şehir merkezine yapılmasına izin verildiği gibi.

 • Düzceli
  Düzceli
  27.07.2023 10:16

  Mevcut hastane tam kapasite calisiyor mu ?her gelen hasta hemen duzce sevk! Doktorların çoğu görevlendirmeydi eskiden.bizim hastanemiz zaten yapilali kac yil oldu ki? icinde yeterli doktor ve ekipman olmasa da olur bina yapilsin surekli yenilensin bina!

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  26.07.2023 22:24

  Eyvah eyvah Umutlar başka bahara kaldı gülüm oy gülüm gülüm

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  26.07.2023 21:57

  oraya hastanenin yapılması başlı başına bir hata zaten. mevcut yerine veya yeni yapılan ilçe sağlığın diğer kısmından sonra yapılması daha mantıklı

 • Akçakocali
  Akçakocali
  26.07.2023 21:30

  Kesilen fındıklar tekrar büyüdü. Sahibine iade edilsin de fındığını toplamaya devam etsin. Devletin bir sürü kamu arazisi varken fahiş bedel ödettirilerek devleti zarar uğratırsan olacağı bu! İşe Allah rızası için başlanmazsa böyle elinizde kalır! Kaç kere dedik Cezaevi bölgesinde ki karayolları arazisine yapılsın diye! Yazık çok yazık! Buna sebep olanlar iki cihanda hesap verecekler!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız