Asırlık çınar caddeye devrildi...

Akçakoca ilçesinde asırlık çınar ağacı kökünden devrildi. Gece meydana gelen olayda şans eseri yaralanan olmadı. Çevre sakinleri, deprem olduğunu sanarak yataklarından dışarıya fırladılar...

Asırlık çınar caddeye devrildi...
19.06.2023 - 08:28
Güncelleme 19.06.2023 - 08:46
Haber Merkezi
2179
1

Adını caddeye veren ve Akçakoca ilçesinin en tanınır caddelerinden biri olan Çınar caddesinde asılık çınar ağacı kökünden yola devrildi.

Dün gece yarısı meydana gelen olayda, uykularından büyük bir gürültüyle uyanan ve korkuya kapılan çevrede yaşayan vatandaşlar, deprem olduğunu sandıklarını dile getirdi.

Çınar ağacının yıkıldığı esnada mal ve can kaybı olmaması ve hiç bir şeye zarar vermemesi en büyük teselli oldu.

Araç trafiğine kapanan cadde, devrilen ağacı kaldırma çalışması başlatıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Akçakoca Sakini
    Akçakoca Sakini
    19.06.2023 09:42

    çok geçmiş olsun inşallah. konu ağaçtan açılmışken, bodur bodur mandalina limon ağacı dikmek yerine , ulu ulu büyüyecek çınarlar dikilmesi bu memelekete daha hayırlı bir iş olacaktı.. kaldırımları işgal edecek mandalina ağaçları, dalları insanların gözüne girecek, bebek arabalarıyla anneler kaldırımdan geçemeyecek.. düşünenlerden Allah razı olsun.Ağaç fikri çok iyi bir fikir, fakat ağaç seçimi yanlış.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız