CHP heyetini gören Kaymakam Can şenliği terk etti...

CHP’LİLERİN GELDİĞİNİ GÖREN AKÇAKOCA KAYMAKAMININ HIDIRELLEZ ŞENLİĞİNİ TERK ETTİĞİ İDDİASI…GAYTANCIOĞLU: BİLİP DE DUYUP DA TERK ETTİYSE YANLIŞ YAPMIŞTIR

CHP heyetini gören Kaymakam Can şenliği terk etti...
6.05.2023 - 17:06
Güncelleme 6.05.2023 - 17:21
Haber Merkezi
2488
4

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Akçakoca Beyören köyünde Hıdrelez şenliğine katıldı. CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can’ın CHP heyetine selam vermek yerine şenlik alanını terk ettiğini iddia ederek “Yapmış olduğu bu davranışı ben doğru bulmuyorum” dedi. Gaytancıoğlu da “Ben kendisini görmedim ama bilip de duyup da terk ettiyse yanlış yapmıştır” dedi.

Akçakoca Beyören köyünde yıllardır düzenlenen Hıdırellez şenliklerine CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ve CHP Akçakoca İlçe örgütü davet üzerine katılım sağladı. CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can'ın kendileri gelince CHP heyetine selam vermek yerine şenlik meydanını hızla terk ettiğini iddia etti. 

"HOŞEGELDİN DEMEYİ BİLE ÇOK GÖRÜYORLAR"

CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, "Akçakoca’nın idari mülkü amirinin yapmış olduğu bu davranışı ben doğru bulmuyorum, bunu da sizlerle paylaşmak istiyorum, buraya TBMM’nin bir vekiline bir hoş geldin demeyi bile çok gören kaymakam beyi ben artık sizlerin taktirine bırakıyorum" dedi.

"DUYUP TERKETTİYSE YANLIŞ YAPMIŞTIR"

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Biz bu şenliğe bir siyaset yapmaya gelmedik. Hıdırellez bizim çok önemli bir geleneğimiz Türkiye’nin her yerinde kutlanır, birlikte olmamız lazım Türkiye hepimizin. Ben kendisini görmedim ama bilip de duyup da terk ettiyse yanlış yapmıştır çünkü devlet hepimizin devleti, kamu yöneticileri hepimizin kamu yöneticisi. Bizler devleti kurmuş bir partiyiz dolayısıyla hangi siyasi görüşte olursa olsun, kamu yöneticilerinin en azından bir hoş geldin deyip, işimiz var diyerek çekilmesini isterdim. Görüp görmediğini duyup duymadığı bilmiyorum o nedenle hakkında bir şey söyleyemem ama gelirken birçok da gürültü yaptık, şarkılar çaldı, seçim olması nedeniyle. Duymaması mümkün değil, yanlış yapmıştır."

Kaynak: ANKA Haber


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Vatandaş
  Vatandaş
  8.05.2023 23:19

  Balık baştan kokar...

 • İsmail
  İsmail
  7.05.2023 19:36

  Babayı evladına komşuyu komşuya düşüren sözde devamlı dış güçler adı ile halkı geren kutuplaşmaya sürükleyen kim İstanbul secimlerinde İmralı'dan mektup getirip seçimlerde İmamoğluna oy vermeyin diyen kim

 • Saadettin
  Saadettin
  7.05.2023 11:04

  İşiniz gücünüz fitne fesat çıkarmak. Bilerek yaptığını düşünmüyorum ama yaptıysa bir düşünmek lazım, bu devlete düşman olan terör örgütleriyle işbirliği yapacaksınız ama size tepki gösterilmeyecek. Çok özgürlük var bu ülkede çook

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  6.05.2023 18:35

  Kaymakam beyi tebrik ediyorum.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız