CHP, Akçakoca’daki binaları meclise taşıyor

CHP'li meclis üyeleri, 6 Mart Pazartesi günü Akçakoca belediyesinde yapılacak Mart ayı oturumunda, deprem öncesi alınması gereken tedbirler ve imar affı kapsamına giren binalarla ilgili  önerge vereceklerini söyledi.

CHP, Akçakoca’daki binaları meclise taşıyor
2.03.2023 - 16:54
Güncelleme 3.03.2023 - 06:20
Haber Merkezi
1360
4

Akçakoca Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz , 6 Mart Pazartesi günü Akçakoca belediyesinde yapılacak Mart ayı oturumunda, deprem öncesi alınması gereken tedbirlerle ilgili  önerge vereceklerini söyledi.

Akçakoca Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ,6 Mart Pazartesi günü Akçakoca belediyesinde yapılacak Mart ayı oturumunda, bina altlarında faaliyet gösteren işyerleri ve şehrin her bölgesini pıtrak gibi sarak zincir marketlerin market içini büyütmek için kolon kesip kesmediklerinin öğrenilmesi ve mevcut  kolonlarının dezenformasyona uğrayıp, uğratılmadığı ve Akçakoca’da imar affından yararlanmış konutların depreme hazır olup olmadıklarıyla  ilgili bir önerge verecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Gülsüm Çağlı
  Gülsüm Çağlı
  3.03.2023 11:07

  Hiç vakit kaybetmeden hem de bu tedbirlerin alınması lazım ...

 • Gülsüm Çağlı
  Gülsüm Çağlı
  3.03.2023 11:07

  Hiç vakit kaybetmeden hem de bu tedbirlerin alınması lazım ...

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  2.03.2023 17:55

  Başkanın işi çok şimdi binalar ile uğraşacak zamanı yok, cadde ve sokakları ışıklandırma peşinde yerler yetmiyor ağaçları da ışıklandırıyor. Fransa bile Eyfel kulesinin ışıklarını tasarruf etmek için kapatırken bizim başkan da nasıl elektrik tüketimi yapayım peşinde bu işler boş işler

 • Yeniden refah
  Yeniden refah
  2.03.2023 17:13

  Yeniden refah partisi sempatizanı olarak, Tuğrul başkanı tebrik ediyorum.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız