Melenağzı ve Ketmenli kavşağında yeni gelişme...

AK Parti Akçakoca heyeti, Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'na, yarım kalan Akçakoca – Kocaali- Karasu sahil yolunun  Melenağzı bölümü ile önümüzdeki günlerde ihalesi yapılacak yeni hastane inşaatı bölgesinde bulunan Ketmenli Kavşağı için taleplerini iletti.

Melenağzı ve Ketmenli kavşağında yeni gelişme...
26.01.2023 - 16:16
Güncelleme 27.01.2023 - 08:13
Haber Merkezi
2192
1

Düzce Kamyoncular Kooperatifini ziyaret eden Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu karşılamaya giden Ak Parti İlçe Başkanlığı heyeti, Akçakoca – Kocaali- Karasu sahil yolunun Melenağzı bölümü ile yeni hastaneye ayrılan Ketmenli Kavşağı için taleplerini iletti.

VİYADÜK VE TÜNELLE GEÇİLECEK

İlçe Başkanı  Esvet Sarıoğlu şu ifadelerde bulundu; Düzcemize teşrif eden ulaştırma bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'nu karşılama programına katıldık. Ziyaret esnasında bakanımıza öncelikle inşaatı devam eden Akçakoca-  Melenağzı yoluyla ilgili taleplerimizi ilettik. Bildiğiniz gibi kalan 19 km'lik yolun 5 kilometresi bizleri yakından ilgilendiriyor. Yolun Paşalar Köyünün devamından başlayarak Melenağzı köy içi trafiğini etkilemeden üst kısımdan geçerek Kocaali'ye bağlanması gerekiyor. Bu aşamada viyadük ve tünel inşa edilmesi suretiyle o bölümün geçilmesi bizler için hayati önem arz ediyor “ dedi.

KETMELİ KAVŞAĞI PROJESİ HAYATA GEÇMELİ

İlçe Başkanı Sarıoğlu ayrıca, önümüzdeki günlerde yapım ihalesi yapılacak olan 50 yataklı yeni hastanenin yapılmasıyla eşgüdümlü olarak Ketmenli kavşağının da islah edilmesi can ve mal güvenliği  açısından  önemine dikkat çekti.

Ak Parti heyetinin bakan Adil Karaismailoğlu’na bizzat ilettiği taleplerinin önümüzdeki aylarda uygulamaya geçmesi bekleniyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Aynur
    Aynur
    26.01.2023 16:40

    Ulaştırma Bakanı yenimahalledeki çeneviz inşaatın yol kesimindeki yer işgalini görmüyor galiba . Kör gözlü sanırım. Kaç paraya sattiniz otoban taraftaki yer işgalini. Hiç mi kimse görmüyor ceneviz inşaatının yol işgalini yolda kereste tuğlaları ne işi var? Kaza olunca görürüm sizi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız