Tek çatı altında birleşecekler

Akçakoca ilçesinde faaliyet gösteren yazıhane ve taşıma kooperatiflerinin tek bir çatı altında birleşmesi için prensip kararı alındı. Toplantıya başkanlık eden Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, firma yetkililerine toplantıya katıldıkları ve birleşme konusunda göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Tek çatı altında birleşecekler
16.01.2023 - 10:03
Haber Merkezi
2210

Kaymakam Mustafa Can'ın başkanlığında ilçe genelinde ulaşım sektöründe hizmet veren esnafların taleplerinin görüşüldüğü toplantı gerçekleştirildi.

 Toplantıda ilçede hizmet veren yazıhane ve taşıma kooperatiflerinin daha kaliteli, güvenli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlanabilmesi için tek bir çatı altında birleştirilmesi görüşüldü.

Toplantı sonucunda yazıhane ve Kooperatif yetkilileri birleşme noktasında hemfikir olduklarını belirttiler.

Kaymakam Mustafa Can yazıhane ve firma yetkililerine toplantıya katıldıkları ve birleşme konusunda göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, çalışmanın bir an evvel tamamlanması için komisyon kurulduğunu ifade etti.

Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı ,İlçe Emniyet Müdürü, Ulaştırma Bölge Müd, Yrd., AK Parti İlçe Başkanı, Tic.ve San.Odası Başkanı, Düzce ve Akçakoca Şoförler Odası Başkanı, Belediye Zabıta Müdürü, Taşıma Firmaları sahipleri ve Şoförler katıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız