Lağım kokusu vatandaşı canından bezdirdi

Akçakocalıların piknik yapıp ailesi ile nefes aldığı 15 Temmuz Parkının içinden lağım suları akıyor….

Lağım kokusu vatandaşı canından bezdirdi
17.12.2022 - 18:08
Güncelleme 17.12.2022 - 18:14
Kaynak: Haber Merkezi
2967
2

Akçakoca Belediyesi tarafından işletilen 15 Temmuz Parkı’nın içi lağım pisliği ile dolmuş durumda. Ailesiyle vakit geçirmek için parka giden vatandaşlar, haliyle kokudan ve görüntüden şikayetçi. 2021 yaz ayından beri Akçakoca Belediyesine ve Kaymakamlığa başvuran vatandaşlar, yetkililerin hala burada bir çalışma yapmadığını ve kokudan son derece rahatsız olduklarını dile getirdi.

İhbar hattımıza gönderilen video mesajında sorunlarını dile getiren vatandaşlar sorunun çözülmesi için adım atılmasını istiyor.

Gönderilen mesajda; “ Sevgili bina sakinler akşamdan beri belediye birimlerini çekimler yapıp binamızın arkasında bulunan kanalizasyon akıntısıyla ilgili bilgilendirdik gelen ekipler yapılamıyor vs.gibi sözler söyledi en son bu işlerle ilgilenen mühendis Çağrı beyin nosunu buldum ve aradım. Çağrı bey alakasız bir şekilde; ‘ Evet kanalizasyon akıntısı var, yazdan beri,  bizim vaktimiz yok, dozer arızalı,  gibi sözler saffetti. 'gün vermem, bilmiyorum' nezaman olur dedim, 'bir an önce' dedi.  Bende yapılmadığı taktirde tv kanallarını arayacağım ifadesinde bulundum.

 


Editör: N. Cingirt