Akçakoca yazıhanecileri ayrılma kararı aldı...

Akçakoca Yazıhanecileri Birliği içinde yer alan Parlayan Kent Akçakoca Kooperatifi ayrılma kararı aldı. Alınan kararda, 19 Aralık 2022 Pazartesi gününden itibaren bağımsız olarak yeni seferlerine başlayacağı bildirildi.

Akçakoca yazıhanecileri ayrılma kararı aldı...
4.12.2022 - 13:39
Güncelleme 4.12.2022 - 13:51
Haber Merkezi
4595
2

S.S Parlayan Kent Akçakoca Kooperatifi 19 Aralık 2022 Pazartesi gününden itibaren bağımsız olarak yeni seferlerine başlayacak.

 S.S Parlayan Kent Akçakoca Kooperatifi Akçakoca Yaızhanecileri Birliğinden ayrılarak bağımsız olarak hareket etme kararı aldı. Bu çerçevede Akçakoca-Düzce, Düzce-Ereğli, Ereğli-Kocaeli-Karasu yolunda hizmet verecek olan kooperatif 19 Aralık 2022 Pazartesi günü yeni seferlerine başlayacak.

 Kooperatif Başkanı İsa Üçüncüoğlu yaptığı açıklamada “S.S Parlayan Kent Akçakoca Kooperatifi olarak Akçakoca –Düzce, Düzce-Ereğli, Ereğli -Kocaeli -Karasu yolunda 19 Aralık Pazartesi günü siz değerli yolcularımıza daha iyi hizmet verebilmek için diğer 5 firmadan ayrılıyoruz. Değerli yolcularımıza bizi seçin demiyoruz hizmeti kim daha iyi veriyorsa hizmetten en iyi şekilde faydalanmanızı istiyoruz. 3 ile taşımacılık yapan bir kooperatif olarak Düzce-Ereğli-Sakarya halkına  en iyi hizmeti vereceğimizin sözünü veriyoruz” dedi.

S.S Parlayan Kent Akçakoca Kooperatifi’ne 537 046 34 81 numaralı telefondan ulaşılabilecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Yorum
  Yorum
  5.12.2022 22:44

  Ereğli Alaplı Akçakoca Düzce arası tren ulaşımı olmalı.güzergah dönüşümlü olsun.yada metrobüs seferi olsun. Normal tren olsun illa hızlı tren olması şart değil. Hem yük hem yolcu taşınır.

 • Karadeniz li
  Karadeniz li
  4.12.2022 18:32

  Düzce il belediyesine geçmesi lazım kesinlikle ulaşım hem düzenli hem konforlu olur hemde uygun olur.Sakaryadan kocaali 36tl ,kocaali den akcakoca 30tl mutlaka devlet ve belediyelerin bunu haletmesi lazım, yapacağına da cani gönülden inaniyoruz

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız