Köyler hizmet buradan mı gidiyor...

Akçakoca Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğü-Köylere Hizmet Götürme Birliği hizmet binası tel tel dökülüyor. Kırık dökük bina ve depo alanının onarılması için kimin keyfinin beklendiği ise merak ediliyor…

Köyler hizmet buradan mı gidiyor...
10.11.2022 - 12:11
Özel Haber
2469
2

Akçakoca ilçesine bağlı köylere hizmet vermeye çalışan Yukarı mahalle mezarlığı yanında bulunan  hizmet vermeye çalışan kurum Akçakoca Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğü-Köylere Hizmet Götürme Birliği hizmet binası ilçeye yakışmıyor...

Alınan bilgiye göre, İlçe Özel İdare Müdürlüğü-Köylere Hizmet Götürme Birliğine ait hizmet binasına yıllardır bakım yapılmaması tepkilere neden oluyor.

AKÇAKOCA’YA VERİLEN DEĞER BU MU?

Bakımsızlıktan viraneye dönen 3 katlı hizmet binasının yanı sıra, Akçakoca Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın kömür depo sahası olarak ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Akçakoca da yıkıma tabi tutulan okul binalarının eşyalarının depolandığı;  birçok kurumun hizmet içi ve dışı araç gereçlerin muhafaza edildiği deponun da bakımsız ve sahipsiz bırakılması görenlere pes dedirtti.

AKÇAKOCA’YA HİZMET VERMEYE ÇALIŞAN KURUMUN BU HALDE Mİ OLMASI GEREKİR?

Binayı görenler, Düzce’nin her karışına ödenek bulan İl Genel Meclisinin, tadilat için buraya ödenek ayırmasını ve hizmet binasının metruk halinden bir an önce kurtulması için Akçakocalı İGM üyeleri Mustafa Ezer, Sinan Cumur ve Engin Özensel’in çalışma başlatılmasını istediler.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  10.11.2022 22:10

  Senelerdir okullar perişan halde.. yıkılanlar yapılmıyor.. parası gelen bile otopark olarak kullanılıyor... Bir kez olsun haber yapılmadı... Şimdi özel idarenin boyası yapılsa ne olur.. köylere giden hizmette bir değişiklik olur mu..Sizlerden adam gibi okullarla ilgili haber bekliyoruz..

 • Aziziyeli
  Aziziyeli
  10.11.2022 12:15

  Bende ne zaman gündeme gelecek diye bekliyor dum akcakocamiza yakışmıyor

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız