Valilik ile belediye arasında işbirliği protokolü imzalandı

Düzce Valiliği, Düzce İl Özel İdaresi ve Akçakoca Belediyesi arasında asfalt protokolü imzalandı.

Valilik ile belediye arasında işbirliği protokolü imzalandı
30.09.2022 - 19:45
Güncelleme 1.10.2022 - 07:59
Haber Merkezi
1373
1

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen ve Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, belediye mücavir alan sınırları içinde  yapılacak olacak yollar için asfalt protokolü imzalandı.

Akçakoca mücavir alanları içerisinde bulunan Osmaniye Mahallesi serçe sokak, Osmaniye Mahallesi Mobilyacılar sitesi yolu, Yalı Mahallesi İnönü Caddesi ve İstanbul Caddeleri ( çarşı merkez) ile Orhangazi Mahallesi Hamam Sokağa 2 bin 800 ton sıcak asfalt ile  500 ton Pmt  ekim ayı içerisinde serilerek hizmete girecek.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, toplam maliyeti 3 Milyon TL olan sıcak asfaltın Akçakoca’ya kazandırılmasından ötürü  Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen’e teşekkür etti. Başkan Yanmaz, yapılacak yatırımın  ilçemize hayırlı olması  dileğinde bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • öğrenci
    öğrenci
    1.10.2022 13:34

    üniversite yolu yine yok yani anlaşılan.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız